Proteinová dieta – jaké jsou účinky a co jo-jo efekt?

Diety figurovaly a stále figurují v našem světě už velmi dlouhé roky, možná i desetiletí. Lidé se snaží hubnout po celém světě a pro někoho je to více či méně úspěšný boj na celý život. Někdo se nedobrovolně přátelí s jo-jo efektem, druhý zase nemá natolik pevnou vůli a výdrž. Důvody jsou různé, výmluvy často velmi vtipné a rozšířené. Také určitě máte nějakou, proč nehubnete dnes, ale až zítra nebo proč nejdete sportovat, ale zítra bude určitě chvilka. Chcete už konečně zhubnout bez jo-jo efektu? Pak víme, kam se obrátit!

Neslibují zázraky, ale reálné výsledky

Myslet si, že budete jíst podle nějakého jídelníčku a zhubnete během pár dní dvacet kilo, je nereálné. Také nemůžete čekat zázraky, když nebudete dodržovat jídelníček, režim, nebudete chodit cvičit a podobně. Pro své tělo a pro sebe musíte něco udělat, zapojit svou pevnou vůli, trpělivost a umění říci ne dortíku nebo smaženému jídlu. Jak zhubnout? To je věčná otázka, kterou si pokládá mnoho lidí, muži i ženy. Jde to zdravě, bez nutnosti hladovění nebo konzumace dvou jídel denně. Stačí jen vyhledat firmu It’s my life, objednat se do jedné z jejich poraden, které sídlí po celé České republice, a uvidíte!

Zde vám totiž pomohou a poradí. Udělají analýzu těla, zváží vás a zjistí, jaká dieta a následně jídelníček bude nejlepší. Možná zrovna pro vás bude dobrým pomocníkem keto dieta, která se soustředí na velmi nízký příjem sacharidů. Výsledky jsou rychle viditelné, což vás nakopne a bude dále motivovat k lepším a lepším výkonům. Pravidelná strava, důležitý pitný režim a cvičení budou věci, které vás budou bavit, které budete dělat automaticky. Hubnutí nemusí být jen nudná a nezáživná věc, kterou „musíte“ absolvovat, protože se nevejdete do šatů a podobně. Může to být zábava.