Překvapte Vaši partnerku gastronomickým zážitkem

Blíží se narozeniny Vaší partnerky nebo byste ji jen tak z ničeho nic rád mile překvapil? Příjemnou romantickou atmosféru můžete navodit například pozvání na lahodnou večeři.

Gastronomické zážitky pro zpestření vztahu

Samozřejmě můžete Vaši drahou polovičku pozvat do vaší oblíbené restaurace a pochutnat si tam na jídle, které dobře znáte. Toužíte-li však po změně prostředí a ochutnání pokrmů od špičkových kuchařů, pak doporučujeme nechat si poradit od Firmy na zážitky. V jejím portfoliu najdete celou škálu lákavých nabídek. Gurmánské zážitky jsou specifické nejen netradičním prostředím, ale také možností okusit českou i zahraniční gastronomii. Již nyní v polovině února si můžete naplánovat na jaro italský piknik pro dva s lahví prosecca. Jako v pohádce se budete cítit během romantické večeře na Kristině hrádku nebo zámeckého menu s odpočinkem. V nabídkovém katalogu nenajdete pouze gurmánské zážitky, z nichž odejdete narvaní k prasknutí, ale také ty, které pro Vás budou nevšední možností naučit se umění věhlasných kuchařů nebo dokonce sládků. Milovníci kávy by si neměli nechat ujít příležitost naučit se pražit kávu. Další tipy na originální dárky pro Vaši milou objevíte zde www.firmanazazitky.cz/originalni-darky/.

Požádejte Vaši partnerku o ruku během letu balónem

Romantický gastronomický zážitek můžete naplánovat na víkend a propojit jej například s letem balónem. Romantika v oblacích je skvělou příležitostí k odhodlání se požádat Vaši přítelkyni o ruku. Z ptačí perspektivy poznáte krásy České republiky a odpoutáte se od každodenních pozemských starostí. Proletět se můžete nad místy, které jsou Vám důvěrně známá nebo nad lokalitami, které jste neměli doposud možnost navštívit.