Chcete svého partnera překvapit? Přivítejte ho v novém erotickém prádle!

Erotické prádlo není jenom tak nějaký kousek ve vaší skříni, je to také docela reprezentativní „oblečení, které skvěle podtrhne estetickou stránku ženského těla. A o funkci svádění nemusíme ani mluvit, ta mluví již sama za sebe! Jak ale vybrat takové erotické prádlo, které vám sedne a podtrhne všechno podstatné?

Nechte si poradit v následujících krocích:

  1. Dejte si pozor na barvy!

Raději se zaměřte na klasiku – a to barvu bílou, černou či odvážněji červenou. Dejte si pozor na odvážnější barvy či vzory, které zase nepůsobí moc sexy. Stejně tak zapomeňte na tělovou barvu. Mužovu fantazii podtrhne jedině klasika, na to pamatujte!

  1. Ať to sedí!

Pamatovat také musíte na to, že prádlo vám musí přesně sedět. Nesnažte se zvýšit si sex-appeal tím, že se nasoukáte do o číslo menšího prádla, ze kterého vám bude všechno „přetékat“. Pozor si musíte dát i v případě, že vsadíte na samodržící punčochy. Nesmí vám nohu příliš obepnout! I střih prádla by vám měl vyhovovat – hlavně, abyste se vy cítila pohodlně. Muž na první pohled rozezná, jak se v prádle cítíte!

  1. Co ano a co ne?

Spodní prádlo má tu výhodu, že při jeho správném zvolení zvládne skrýt to, co nechcete, aby bylo viděno, a naopak dokáže zdůraznit přednosti, jež odkloní zrak od těch malých nedokonalostí. Vždyť vy nejlépe znáte svou postavu a víte, co se vašemu partnerovi na vás nejvíce líbí – využijte toho a ukažte mu přesně to, co potřebuje. Uvidíte, jak se vaše noci změní ve vášnivé hodiny plné sexu.

  1. I doplňky jsou důležité

Nejenom na diskotéku, na párty či do práce patří doplňky. Stejně tak byste je měli nosit i ke spodnímu prádlu či se jimi ověnčit při oblečení noční košilky. Posuňte svůj vzhled zas o něco dál, nasaďte si náušnice či smyslný náramek, který podtrhne kouzle vašeho erotického prádla a krásného těla.