Kam za odpočinkem a dovolenou? Na Máchovo jezero!

Chcete si užít v poklidu dovolenou nebo jen prodloužený víkend? Přemýšlíte, kam vyrazit, kde načerpat síly na další pracovní týden, kde si prostě jen oddychnout? Ať už budete odpočívat na lehátku, u vody nebo aktivně formou výletů, procházek a podobně, musíte si vybrat tu správnou lokalitu. A tou může být právě Máchovo jezero!

Místo, kde si odpočinete

Jde o místo, kde si přijde na své opravdu každý, jak dospělí, tak i děti. Pokud nefandíte polehávání a nicnedělání, pak můžete podnikat výlety nebo procházky po okolí. Když máte rádi klid, mír a pohodičku, můžete vsadit také na toto místo, které vás dostane svou krásnou přírodou. Najdete zde určitě spoustu možností, kde můžete dovolenou nebo prodloužené dny strávit. My však doporučujeme využít chatovou osadu Elite. Jde o skvělé a příjemné ubytování, které je plně vybaveno.

K dispozici jsou krásné čtyřlůžkové chatky, které jsou vybaveny chladničkou. V areálu najdete jídelnu s barem, kde si můžete zařídit plnou penzi nebo polopenzi. Dále zde najdete společné sociální zařízení, dvě ohniště a areál přináší také možnost zapůjčení grilu. Celý prostor nabízí spoustu možností, jak zde trávit dovolenou. Nejen sport, ale také lenošení, turistika, procházky. To všechno můžete u Máchova jezera podniknout.

Vybavenost areálu

Chatky máchovo jezero nabízejí opravdu spoustu vyžití nejen v areálu, ale také mimo něj. Můžete si zahrát například minigolf, vyjet si na plavbu parníkem, půjčit si loďku nebo šlapadla. Děti si jistě zamilují kolotoče a trampolínu, kde mohou skákat a užívat si tu pravou zábavu. Ostatně pro děti areál nabízí pískoviště, prolézačky a houpačky. Místo je vhodné pro dovolenou rodiny s dětmi. Okolo krásná příroda, klid a po celý rok je v okolí bohatý kulturní program. Vybere si skutečně každý.