Přednosti bydlení v Mladé Boleslavi

Ideální bydlení neznamená pouze komfortní dům či byt. K pohodlnému životu je třeba mít také výhodné zaměstnání pokud možno bez dlouhého dojíždění, dokonalou občanskou vybavenost a dostatek možností ke kulturnímu a sportovnímu vyžití. To vše má bydlení mladá boleslav a navíc ještě bonus v podobě rychlého a pohodlného spojení po dálnici spojující Prahu s Libercem.

Nejen samotné město, ale i jeho blízké okolí nabízí řadu přírodních zajímavostí a historických památek. Blízko je to například do Českého ráje, případně do Krkonoš. Za kulturou se nemusíte vydávat až do Prahy, neboť například mladoboleslavské městské divadlo je známo svým velice kvalitním hereckým souborem.

Prestižní adresa

Velice vyhledávanou a prestižní adresou se v Mladé Boleslavi stala Dukelská ulice, konkrétně zdejší rohový dům čp. 922/22. Koupit jeden z 12 komfortních bytů v tomto domě znamená bydlet v centru města a zároveň v jeho velice klidné lokalitě. Komfort bydlení umocňuje dostatečná občanská vybavenost v jeho těsném okolí, snadné dopravní spojení díky autobusové zastávce MHD přímo v ulici, ale i blízkost zdravotního střediska, mateřské a základní školy. Pohodlně pěšky se z Dukelské ulice dostanete k městskému divadlu, stadionu či parku.

Čím je dům v Dukelské výjimečný?

Jedná se o poctivou stavbu ze třicátých let minulého století, kdy byl tento rohový dům v Dukelské postaven pro pracovníky zdejšího soudu. V září roku 2017 byla dokončena jeho komplexní rekonstrukce, díky které v domě vzniklo celkem 12 velice komfortních bytových jednotek. Dům získal zcela novou střechu, kompletně byly zrekonstruovány veškeré podlahové a stropní konstrukce, rozvody elektrického proudu, plynu, vody a kanalizační odpady. Kompletní zateplení domu je zárukou úspor energií i perfektního odhlučnění od vnějšího ruchu, který je ovšem v Dukelské ulici zanedbatelný. Všechny tyto úpravy prodej bytů v boleslavi neobyčejně zatraktivnily.