Dětské reflexní vesty zvýší bezpečnost vašich ratolestí

Nezbytností každého malého aktivního sportovce je dětská reflexní vesta, která může v daném okamžiku zachraňovat samotné životy. Ne nadarmo je tak nezbytností současné sportovní výbavy.

Ať už na kole, kolečkových bruslích, skateboardu nebo jiném “dopravním prostředku”, být viděn zde znamená přežít. Reflexní vesty však nejsou potřebné pouze pro sportovně aktivní dítě.

Na sport, na procházku i na cestu do školy

Pokud již vaše dítě chodí do školy denně samo, zejména pak v této zimní době, kdy je snížená viditelnost, neustálá mlha, pozdě se rozednívá a brzy stmívá, pak by rozhodně mělo disponovat touto cenově dostupnou a lehoučkou ochranou, která mu v příhodné chvíli může zachránit samotný život. Řidiči mají problém nejen vidět malé dítě, ale výhled jim rovněž komplikuje nepřízeň počasí. Je to déšť, sníh, mlha, šero, kluzká vozovka. Pak může být neštěstí snadno na světě a je na rodičích, aby mysleli dopředu a neštěstí předcházeli.

Rozmanitý výběr

Reflexní vesty, které na altima.cz nabízíme, jsou buď s potiskem, anebo bez potisku. Dále jsou to klasické vesty se zapínáním vepředu, anebo ty, které se navlékají přes hlavu či zapínají na boku. Díky roztomilým potiskům v podobě včeliček, králíčků a dalších zvířátek nejen, že snadno rozeznáte majitele dané vesty, ale také se nemusíte bát, že by vestu díky krásnému dětskému motivu dítě nechtělo nosit.

Velikost

Také velikost těchto vest je rozmanitá. Nabízíme reflexní vesty pro děti v mateřské škole, které ocení zejména učitelé při pravidelných denních procházkách městem. Právě tyto vesty disponují roztomilými obrázky a nosit je mohou již děti od dvou let. V Altimě však nabízíme rovněž vesty pro starší ročníky a vesty pro dospělé, které jsou zase perfektní při jízdě na kole. Základní barvy těchto vest jsou oranžová a žlutá.