Erotické uvolnění za pomoci speciálních masáží

Není nad naprosté uvolnění od stresu všedního dne. Nestačí však pouze pustit si oblíbenou muziku, člověk musí uvolnit nejen svou duši, ale i tělo. Od toho je zde naše solidní SPA wellness centrum, kde na vás čekají krásné dívky.

Jak to u nás funguje?

Na našich masážích infinity máte na výběr nejen z dívek, které se vám budou věnovat, ale také ze samotných procedur. Milujete saunu? Nebo vířivku? I zde se vám může dívka věnovat. Nabízíme rovněž stoprocentní diskrétnost také pro pracovně vytížené muže, kteří společnost dívky ocení raději na hotelu. Naše služby však mají své meze, spokojte se proto pouze s dlaněmi dívek. Jako satisfakce vám však poslouží dotek dívčích ňader či zadečku. Samotná masáž nebrání vašemu vyvrcholení, a to klidně v hojném počtu.

Diskrétnost

V našem prostředí se nemusíte bát o diskrétnost, čistotu a serióznost. Masážní pokojíček je předem vyhřátý a nechybí v něm relaxační hudba. Každá dívka si vás před masáží příjemně okoupe. A co se týče samotných masáží, lze si vybrat mezi masáží erotickou, mýdlovou, a dále jsou to nuru masáže (využívají speciálního gelu, který nevysychá), tenga egg, lávové kameny, masáž penisu a využít lze dokonce i dvě masérky najednou, anebo masáž pro páry.

Erotic massage Prague

Erotické masáže Praha jsou cenově dostupné a na prvním místě je samozřejmě čistota. Výhodná je dostupnost, naše dívky jsou empatické a vzhledově různorodé, proto u nás neupadnete do stereotypu. Moderní čistý design našich prostor, anebo například finská sauna, kde se vám budou naše dívky věnovat, vás rovněž jistě mile potěší. SPA infinity toto vše včetně vířivky poskytuje v jednom pokojíčku. Nemusíte se tak nikde přesouvat přes společenské prostory. Otevřeno máme od brzkých ranních hodin, až do deseti do večera.