5 důvodů, proč se již bez sexuálních hraček neobejdete

Patříte také mezi ty páry, které si myslí, že si v posteli vystačí sami a že tím pádem různé erotické pomůcky ve vašem případě rozhodně nepotřebujete? Budete se divit, ale takových párů je čím dál tím méně. Ne, že by si nevystačili sami, nicméně už propadli kouzlu intimností s hračkami – a věřte, že jednou to zkusíte a přidáte se do zástupu těch „propadlých“.

1. No stress!

Věděli jste, že v 19. století se léčila ženská hysterie právě stimulací vagíny? V dnešní době už na to sice máme jiné prostředky, ale výsledek stejný. Orgasmus je totiž nejlepších odbourávačem stresu a skvělým uvolňovačem. Také léčba deprese a úzkostí tímto způsobem je nejefektivnější.

2. Nehubněte – zhubněte!

Posilovny, fitka a vyčerpávající cvičení jsou již minulostí. Namísto toho si dopřejte vzrušení! Po sexu je totiž vaše tělo zcela uvolněné, zlepší váš spánek a hlavně – napomáhá spalování tuků! Proč tedy nezabít dvě mouchy jednou ranou? Sexuální potěšení a fyzická aktivita je nejlepší způsob, jak nějaké to kilečko shodit.

3. Poznejte sami sebe

Díky erotickým hračkám zjistíte, co vás vlastně dokáže nejlépe uspokojit. A víte, proč je nutné abyste to věděli? Fakt, že se dokonale poznáte totiž zvýší vaši sebedůvěru, a navíc při sexu s partnerem již budete vědět, kam ho nejlépe nasměrovat, abyste si sexuální dovádění užili dokonale.

4. Opepřete si svůj sexuální život

Používáním erotických pomůcek se váš sexuální život dostane do jiné dimenze? Vždy jste si přáli vyzkoušet sex ve třech, zároveň ale nezvládnete, aby s vámi byla třetí osoba? Namísto ní použijte například nafukovací panny či pořiďte svému partnerovi masturbátor. Prostě sexuální život s erotickými pomůckami je pestrým kořením vašeho stereotypního života.

5. Užijte si chvíle sami se sebou

V dnešní uspěchané době není neobvyklé, že nemáte vůbec čas si užijte ani trochu toho „já“ času. Urvěte si pár minut a vrhněte se do víru uspokojování a buďte chvíli jen sami se sebou.