Legíny mohou být jak elegantní, tak i kontroverzní – jak je ale správně nosit?

O legínách se koluje spousta „moudrých rad“, jak je vlastně nosit. Ale jak poznáme, která z nich je ta správná? Pojďme se na to podívat spolu, ať máte již jednou provždy jasno.

Je naprosto v pořádku, pokud nosíte legíny i jinam, než na sport. Nejenom, že je to v pořádku, je to i moderní a pohodlné! Sportovní legíny jsou samozřejmě základ každého šatníku, nicméně neměly by vám tam chybět i jiné varianty. Na trhu je jich spousta – ať barevné legíny s abstraktními potisky, tak elegantní s krajkou či různými průstřihy.

Jak je tedy správně nosit?

Každodenní nošení na běžný den

I pokud máte v práci nastaven určitý „dresscode“, vždy do něj zvládnete legíny zaimponovat. Oblečte si třeba kratší šaty, které byste si nedovolila jinak do práce vzít – a legíny vás zachrání! Použijete je prostě namísto silonek.

Zima a sníh vás nemusí odradit

Pokud jdete v zimě někam do společnosti, určitě vsaďte na legíny. Samozřejmě že byste měli zvolit jednobarevnou variantu spíše než barevné legíny, které mohou působit neformálně.

Ovládejte svůj volný čas

Je velkou výhodou, že legíny můžeme nosit například k delšímu tričku – a v tomto případě se vám meze nekladou. Nechte svou fantazii fungovat na plné obrátky a zkombinujte jaké legíny a tričko chcete – je to přeci váš volný čas a vaše volba.

Zazařte ve fitku

Jak je známo, sport je základ nejenom zdravého životního stylu, ale také pěkné postavy. I do fitka se vám hodí legíny na cvičení. Jejich výběr je velice široký, každý sportovní obchod vám jich nabízí pestrou škálu – stačí si jenom vybrat ty nejlepší sportovní legíny přímo pro vás.

Nechte se také zlákat kouzlem tohoto multifunkčního oblečení a už nebudete bezradně stát nad skříní se slovy „Já prostě nemám, co na sebe!“