Erotická masáž neuvolňuje pouze tělo, ale dokonce i mysl

Luxury – Erotic massage je doslova naplnění rčení „spojit příjemné s užitečným“ – vaše tělo se dokonale zregeneruje, uvolní, uleví se vám od neustálého stresu v běžném pracovním dni, a navíc si užijete pohledu na krásnou ženu, která se bude věnovat pouze vám a bude prakticky „jenom vaše“, i když to nejintimnější – pohlavní styk – si budete muset uchovat domů pro svou ženu.

Jaké jsou výhody erotického masážního salonu Luxury?

  1. Erotickou masérku si můžete objednat klidně i to hotelu či do domu, ráda vás uspokojí kdekoli, kde si jen budete přát.
  2. Před, a dokonce i po masáži si můžete s masérkou dopřát společnou sprchu, která vás nastartuje na nový zážitek, který bude již pouze ve vaší režii.
  3. Masérku můžete po celou dobu masáže hladit či se jí dotýkat. Masérka se před vámi dokonce může i sama uspokojovat, pokud si to budete přát. Můžete se s ní také domluvit na hranicích, které budete vzájemně respektovat. Naprostou hranicí je samozřejmě pohlavní styk, jinak je vše na vaší společné domluvě.
  4. Pokud vás uspokojuje výstřik na ženské tělo, i tohoto se vám může v masážním salonu dostat. Zpravidla můžete ejakulovat masérce na prsa či na bříško.
  5. Masérka vás bude po celou dobu vzrušovat – nejprve luxusním spodním prádlem, které postupně bude sundávat až zůstane kompletně nahá a vy budete vnímat její tělo – a to nejenom pohledem.
  6. Záleží pouze na vás, jak dlouho si vychutnáte zážitky, které vám masérka bude poskytovat. Ať se jedná o společnou sprchu či samotnou masáž, pouze vy určíte, kdy začne a kdy skončí, takže se nemusíte bát, že by vás něco vyrušilo „v tom nejlepším“.

Nebojte se navštívit salon Mašáže Luxury a využít všechny tyhle výhody, a ještě mnohem víc, jež vám nabízí.