7 cest, jak být během týdne šťastnější

Pojďte si přečíst sedmidenní návod, jak změnit svou pochmurnou náladu, jak být šťastnější…

Pondělí – začněte si psát deník

Denně se 15 minut věnujte svým myšlenkám, které přivedete na papír. Rozhodně to zmírní vaši depresi a úzkost a zcela to odstraní tlak ve vaší hlavě. Deník rozhodně pomáhá, dokonce posiluje váš imunitní systém “tabula rasou”.

Úterý – snažte se být krásnějším, spokojenějším člověkem

Může to znít kýčovitě, ale spokojenost se sebou sama dělá divy. Rovněž má na tomto podíl ale i solidárnost vůči druhým, malé oběti, pomoc druhým.

Středa – přátelé nejsou samozřejmost

Počítejte s tím, žijte tak a podle toho své přátele uznávejte a věnujte se jim. Nezanedbávejte, protože jsou stejně důležití, jako vaše rodina!¨

Čtvrtek – přemýšlejte o smyslu své existence

Proč jste zrovna vy tady? Přemýšlíte někdy nad těmito otázkami? Dívejte se zpátky, nezapomínejte na svou minulost, prohlížejte si staré fotky, hledejte odpovědi, důvod k žití…

Pátek – podívejte se na něco úžasného

A to doslova – navštivte galerii, muzeum, kostel, nebo jen tak koukejte na hvězdnou noční oblohu. Nebo zkuste planetárium? Podle vědců pohled na něco, co nás přesahuje, nás dělá šťastnější, laskavější, trpělivější a méně nervózní.

Sobota – vykašlete se na vše

Někdy se i věci, které nás obyčejně baví, mohou stát za chvíli nudou. Tak stejně vás může omrzet i stejný jídelníček, oblíbená čokoláda.

Neděle – zbavte se viny

Vina je jedním z nejvíce zbytečných pocitů. Netrpíte jí však jen vy. Tento neřád však způsobuje úzkost, ale dokonce i neštěstí nebo pocit beznaděje. To, že jste uklouzli v něčem tak banálním, jako je sladkost – to rozhodně pusťte za hlavu.

Tip pro vás: Profesionální správa stránek dokáže skvěle pozvednout každý web