Vyrážíte na výlet? Toto nezapomeňte

Naplánovala jste pro sebe a pro svou rodinu zajímavý výlet do přírody? Pokud ano, je třeba nejenom promyslet celkovou trasu, ale je třeba promyslet i to, co všechno si vezmete s sebou. My doporučíme vyrazit skutečně jenom na lehko. A co by vám nemělo chybět?

Stačí malý batůžek

Pokud jde o výlet, který můžeme označit za jednodenní, tak si buďte jista tím, že není nutné tahat krosnu, nebo jakýkoliv jiný takto velký batoh. Plně vám stačí něco zcela menšího. Tím může být dnes tolik populární levný gymsack. Jde o zajímavý látkový typ batohu, který lze označit i pojmem vak. Zaujme svými malými rozměry, tím že se dobře nosí, ale třeba i tím, že může vypadat velmi originálně. A co do něho zabalit?

  • Peněženku a klíče
  • Lahev s pitím
  • Menší svačinu

Nic více skutečně potřebovat nebudete. A co by vám náhodou chybělo, to si budete moci na startu nebo v cíli vašeho výletu koupit.

Myslete i na kvalitní boty

Jdete do přírody a tak je třeba myslet na dobrou obuv. Tedy žádné baleríny, sandále nebo snad dokonce žabky. Vhodné je mít obuv pevnou. A to nejenom pro sebe. Zkontrolujte, zda mají vhodné boty i vaše děti a také váš manžel. Tomu vyberte i vhodné pánské ponožky, které budou nejenom kvalitní, ale také budou designově povedené. Když už váš partner nosí ty klasické a nikoliv malé, ať mají alespoň zajímavý a také alespoň velmi originální potisk.

Nezapomeňte na vhodné oblečení

To by mělo odpovídat počasí, jaké vás čeká. Navíc pamatujte, že v případě chladu se lze zahřát i pohybem. Více než na mikiny doporučujeme hledět spíše na kvalitní bundu. I ta vás dokáže zahřát a navíc bude mít i další dva klady. Neprofoukne a může vás také ochránit případě nečekaného deště. I u ní doporučujeme zkontrolovat, aby ji měl každý účastník vašeho výletu. Tím jste udělala vše potřebné a nyní již můžete bez obav vyrazit.