Chcete pod vánoční stromeček darovat praktické dárky? Máme pro vás pár tipů

Pod vánoční stromeček chceme většinou darovat dárky, které potěší, ale které také dotyční využije a nebudou jen zbytečně věnovanými věcmi. Pokud raději vybíráte pod vánoční stromeček dárky praktické, máme pro vás několik tipů.

Praktické dárky pro ženy

Pokud chcete svou partnerku či kamarádku obdarovat něčím praktickým, je vhodné již předem zjišťovat, co by ji udělalo radost. Můžete partnerce věnovat vybavení do kuchyně, například dražšího pomocníka v podobě mixéru či doplňků, které by si sama nekoupila. Pokud se jedná o ženu zajímající se o zahradničení, můžete ji obdarovat i kvalitní motyčkou či zajímavými semínky rostlin. Praktické dárky by měly vždy potěšit, ale být také k užitku.

Praktický dárek pro muže

Pro muže jsou praktické dárky ideální, jelikož jim často udělají radost a mohou je pravidelně používat. Vyberte svému partnerovi či kamarádovi dárek, který by si sám nekoupil, ale touží po něm. Takovým dárkem může být klidně kvalitní vrtačka, ale také elektronika. Někteří muži doslova milují novou elektroniku, potěšit je tak můžete herní konzolí. Pro sportovce jsou skvělým dárkem chytré sportovní hodinky. Muže můžete obdarovat i kvalitním pracovním oblečením. V tom vám pomůže pracovní oblečení velkoobchod.

Praktické dárky, které potěší

Myslete na to, že i když se jedná o dárky praktické, měly by vždy obdarovávaného potěšit, což se samozřejmě vzájemně nevylučuje. Zkuste už předem poslouchat vašeho partnera a partnerku, co by si třeba pod vánoční stromek přáli nebo dárek odvodit podle jejich koníčků. Osvědčeným dárkem je vždy parfém, ať už pro muže či ženu, relaxační dárky v podobě poukazů na masáže či jiné wellness služby, lístky na kulturní zážitek nebo poukázka na degustační večeři. Těmito dárky jistě nikdy nic nezkazíte.