Kam za netradičními zážitky ve dvou?

Blíží se výročí vašeho seznámení nebo jen tak chcete potěšit svou drahou polovičku? Vyberte pro vás dva společný zážitek z kategorie dárky pro páry na webovém portále Firmy na zážitky.

Vzhůru do oblak

Díky letu balónem zažijete jedinečný pocit volnosti. Budete si připadat volní jako ptáci. Během letu balónem se vznesete se do výšky několika set metrů a poznáte svět z ptačí perspektivy. Naskytne se Vám podívaná na místa, která jsou Vám dobře známá i na místa, která Vám prozatím zůstala zapovězena. Odpoutáte se od každodenních starostí a zapomenete na všední povinnosti. Délka letu trvá hodinu a je skutečně dech beroucím zážitkem pro všechny zúčastněné. Let balónem je také ideální příležitostí k oznámení radostné zprávy o očekávání miminka nebo k požádání přítelkyně o ruku. Poukázku na tento krásný zážitek koupíte zde www.firmanazazitky.cz/let-balonem-standard.

Kam za gurmánskými zážitky?

Další možnost, jak si užít společné chvíle ve dvou v netradičním prostředí, nabízí gurmánské zážitky. Nenechejte si ujít jedinečné delikatesy, které pro Vás připraví ti nejlepší šéfkuchaři. V portfoliu Firmy na zážitky můžete vybírat z tradiční české kuchyně i se porozhlédnout po kulinářském umění z celého světa. Delikatesní menu pro Vás připraví slavný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich či jeden ze členů Kluci v akci Ondra Slanina. Blížící se první máj můžete oslavit slavnostní večeří na zámku Chateau St. Havel nebo v Tančícím domě. Originální nemusí být pouze pojetí menu, ale také místo, kde si na přichystaném jídle pochutnáte. Nevšední gurmánský zážitek tak může nabídnout romantická plavba s piknikem nebo třeba italský piknik pro dva s lahví prosecca. Gurmánské zážitky nemusí být pouze o pojídání, ale také o vlastním naučení se kulinářskému umění. Během kurzu výroby čokolády se naučíte vyrobit si vynikající pamlsky.