Boty značky Prestige

Značka Prestige úspěšně navazuje na baťovskou tradici výroby obuvi a zpracování kůže na Zlínsku. Obuv pro nejrůznější příležitosti nebo ochranné pomůcky si nyní můžete objednat i v nově otevřeném eshopu firmy REPA s.r.o., která je výrobcem i prodejcem tohoto sortimentu. V nabídce najdete jak boty pro dospělé, tak pro děti. Výběr zahrnuje obuv pro běžné chození, dále boty vhodné ke sportování či turistice, pro nejrůznější volnočasové aktivity, ale i pracovní a zdravotnickou obuv. Vedle obuvi firma REPA cz vyrábí i velice kvalitní ochranné pomůcky pro různé pracovní obory.

Charakteristika obuvi Prestige

Firma REPA vyrábí obuv Prestige jednak s lepenou podešví, a jednak používá technologii založenou na přímém nástřiku podešve. Všechny boty bez rozdílu se vyznačují nadstandardní kvalitou dosahovanou především díky poctivé řemeslné zručnosti i zkušenosti zaměstnanců firmy, kteří jsou pyšní, že mohou svou prací navázat na odkaz Tomáše Bati. Vedle obuvi určené pro běžné chození, pro sport nebo práci vyrábí firma REPA také pánské holinky. Tento druh obuvi je určen pro profese a činnosti spojené s mokrým prostředím. Oblibu si získaly i u běžných spotřebitelů, zejména pokud se pohybují v mokru kolem domu či na farmě, nebo se hodí i do lesa na houby.

Konkrétní ukázky výrobků

Tak jako jiné boty, tak i obuv Prestige se liší nejen podle účelu používání, ale také podle příslušného ročního období a také si můžete vybrat mezi obuví nízkou či kotníčkovou. Hlavní předností veškeré obuvi Prestige je pohodlí při jejím nošení. Obuv určená pro zimní období má uvnitř teplou podšívku a vyjmutelnou stélku za účelem snadnějšího vysoušení. Hydrofobní úprava je zárukou odolnosti bot vůči promočení. Firma dbá i na bezpečnostní prvky, kterými jsou vybaveny zejména boty dětské nebo pracovní.

Další sortiment

Moderní technologie zpracování kůže umožňuje firmě REPA vyrábět také velice kvalitní a na trhu žádané ochranné pracovní pomůcky. O významu tohoto artiklu pro ochranu před pracovním úrazem, či zmírnění jeho následků dnes nikdo nepochybuje. K vlastnostem ochranných pracovních pomůcek patří vedle kvality provedení také pohodlí a pocit volnosti, aby pracovníka nebo třeba domácího kutila tyto pomůcky nijak neomezovaly. Z bohatého sortimentu lze uvést jako příklad zástěry a kamaše pro svářeče, nákoleníky, podložky, brašny a další nezbytné pracovní potřeby.