Že nám neúprosná genetika staví neporazitelné limity? Estetická medicína s tím nesouhlasí!

Genetické předpoklady. Jedná se o záležitost, která je známa už opravdu dlouhou dobu. To, že přední výhody i nevýhody svých rodičů a předchůdců si můžete v mnoha ohledech přenést do svého života. Pro mnohé ale mohou takové genetické předpoklady znamenat i víceméně nepřekonatelný problém.

Spousta mužů a žen se často nemůže dostat k vysněnému vzhledu nebo postavě proto, že jim jsou kladeny do cesty genetické překážky. Jenže na tyto překážky rozhodně nedá estetická medicína!

Regulujte nelichotivé tukové oblasti

Tukové oblasti jsou v lidském těle velkým problémem. Při hubnutí a tloustnutí naše tělo nefunguje tak, že tvoří nové tukové buňky, ale pouze se mění naplnění a velikost těch, které již máme. Jejich počet však zůstává neustále stejný. To je důvodem, proč některé ženy například nikdy neshodí boky nebo partie hýždí tak, jak by si přály. Zkrátka a dobře protože mají geneticky vysokou koncentraci tukových buněk. Oblíbená injekční lipolýza je šancí, jak lze tyto zásoby jednoduše regulovat. A to bez jakýchkoliv vedlejších vlivů nebo vnějších zásahů do těla!

Jde to i bez zásahu do těla!

U varianty injekční lipolýzy probíhá odebírání tukových buněk odbornou rukou přímo pomocí injekce. Kdo se bojí injekcí, tak se nemusí zbytečně nervovat nebo se vzdávat vysněné postavy. Existuje mnoho možností a jednou z nich je kryolipolýza. Ta funguje pouze na bázi prudkého podchlazení tukových buněk. Ty jsou totiž oproti ostatním extrémně citlivé na chladno, které je může rozpustit a zmenšit. Díky tomu tak lze i tukové zásoby regulovat, aniž byste přitom museli čekat na zásah do těla.

Neinvazivní a bezpečná výplň rtů

Za vidinou plných rtů se spousta žen v minulosti dopustila chyb. Dříve existovala celá řada nebezpečných metod, které později dokonce ohrožovaly zdraví. To ale neplatí v případě, kdy se jedná o zcela přírodní metodu. Naše výplň rtů kyselinou hyaluronovou je jednou z těch, které se mezi přírodní metody estetické medicíny řadí. Funguje velice dobře, rty díky ní získávají větší objem. Jedná o přírodní proces, který nevyžaduje implantáty ani nijak neohrožuje zdraví.