Jak se nejlépe obléknout v rozmanitém podzimním počasí?

Jistě to znáte, ráno se choulíte do teplého kabátu nebo bundy a mikiny či svetru, odpoledne ve táhnete domu nacpané v kabelce nebo hozené přes ruku. Podzimní počasí je nevyzpytatelné a často se stává, že buď mrznete nebo se potíte v kašmírovém svetruči vlněném kabátu. Základem, jak předejít takovým stavům je vrstvení oblečení. Během podzimu zapomeňte na teplé oblečení a raději na sebe navlékněte více slabých vrstev, které můžete postupně odkládat. Péřovku vytáhněte až do opravdové zimy. Zkuste naše tipy, co by nemělo ve vašem podzimním šatníku chybět.

Džínová bunda

Džínová bunda není silná ani slabá a je dokonalá pro vrstvení mezi dvěma ročními obdobími. Ať už dáváte přednost stylu vintage nebo oříznutým verzím této sezóny, v chladnějších dnech ji hoďte na ramena nebo na svetr či mikinu a nikdy nebudete out.

Klasická bílá košile

Jemná bílá košile s knoflíčky je dokonalou součástí vašeho šatníku. Ať už potřebujete formální či ne, bílou košilí nikdy nic nezkazíte. Společně s klasickými džínami bude saténová bílá košile dokonalým outfitem v každé sezóně.

Klasické sako

Zatímco v létě řešíte, jak se nepotit, podzim vyžaduje vychytralejší outfit. Ranní cesta na pracoviště v blejzru je ideální. Investujte do klasického saka, které se hodí k elegantní sukni i k obyčejným džínám.

Šály a plédy

Nejjednodušší způsoby, jak vyzrát na chladnější podzimní dny je přehodit přes sebe teplý pléd či se omotat stylovou šálou. Ujistěte se, že šál nebo pléd ladí se zbytkem vašeho oblečení. Nebojte se použít ozdobné spony a váš pléd tak bude pokaždé originální.

Parka

Parka je v současnosti na vrcholu a jelikož je velice praktická, nevypadá to, že by jí odzvonilo. Slabá podzimní parka je dokonalým kouskem v sychravém podzimním počasí.

Rolák

Rolák mnoho žen považuje za nemoderní, což je velký omyl. Je to fantastický módní kousek, který vás ochrání před chladnými podzimními rány. Doporučujeme nosit volné roláky v neutrálních barvách přes letní šaty nebo sukně.