O čem ženy sní a bojí se to přiznat

Ženy jsou překrásné bytosti, které mají mnoho přání, některá si splní, některá odkládají a o některých se bojí mluvit. O čem ženy opravdu sní, ale většinou si takové sny nesplní.

Holčičí dovolená

Každá žena sní alespoň jednou za život zažít tzv. holčičí dovolenou. Jedná se o klasickou dovolenou, kterou však stráví spolu se svými kamarádkami. Rodinná dovolená totiž probíhá naprosto odlišně od té strávené s kamarádky. Na holčičí dovolená se můžete uvolnit, odreagovat se, nemusíte hlídat děti, starat se o potřeby jiných, ale jen o ty svoje. Na holčičí dovolené naprosto vypnete, pobavíte se s kamarádkami a na konci se na svou rodinu budete znovu těšit.

Objevování

Přáním snad každé ženy je cestovat a objevovat, tentokrát naprosto sami. Děsí, ale i trochu láká vás představa, že si zabalíte batoh, koupíte si letenku a sami se vydáte na cestu za objevováním. Budete naprosto sami, o vše se budete muset starat a bude to pro vás zajímavá výzva. I o takové sní mnoho žen, ale jen málokterá se do ní pustí.

Relaxace

Opravdu každá žena touží po dávce relaxace. Po dvou dnech strávených u bazénu čtením knihy, bez dětí, bez povinností. Relaxaci si můžete dopřát sami či se svým manželem. Musíte si jen najít flexibilní hlídání a čas, který si můžete věnovat. Dopřávejte si relaxaci pravidelně, je to totiž možnost, jak zůstat zdravými, odpočinutými a vyrovnanými ženami.

Tajemství

Mnoho žen touží také po vzrušení, po malém tajemství, o kterém nikdo neví. V tomto případě máme na mysli tajemství v podobě erotické pomůcky. Ať už se jedná o čirou zvědavost či pocit zkusit něco zajímavé, je pro vás erotická pomůcka dobrou volbou. Může být také zajímavým zpestřením stereotypního sexuálního života. Zkuste například erotické prádlo, Venušiny kuličky či erekční kroužky.