Domácí sauna

Domácí sauna je záležitost typická například pro Finsko, kde má svůj původ. To, že saunu vlastní téměř každá domácnost je pro obyvatele Finska stejně tak samozřejmé, jako
u nás vlastnictví třeba ložnice. Přestože se rádi setkávají společně ve veřejných saunách, sauna doma je pro ně zasloužený relax a odměna po náročném dni.

Výhody domácí sauny

Oproti klasické veřejné skýtá tento druh sauny hned několik výhod. Je to především možnost jít se saunovat, kdykoli se vám zachce. Nemusíte se přizpůsobovat otevírací době, která vám nevyhovuje, čas je zkrátka a dobře jen a jen na vás. Ve vaší režii jsou také veškeré doplňkové záležitosti týkající se saunování, můžete si například zvolit teplotu, vlhkost či vonnou esenci dle vašich preferencí. K sauně patří neodmyslitelně relax, odpočinek a klid. Pokud jste introvert, jistě nám dáte za pravdu, že přítomnost ostatních lidí v sauně pro vás nemusí být to pravé. Doma nikdo nebude narušovat vaši intimní zónu, a vy se můžete v klidu oddávat sapovacím chvílím.

Sauna na míru

Jestli po sauně doma zatoužíte, svěřte se do rukou odborníkům a využijte službu sauna na míru. Jedině tak máte záruku, že vše bude perfektní a precizní. Naši specialisté s mnohaletými zkušenostmi vám ochotně pomohou a poradí. Vše s vámi projdou a navrhnou řešení vhodné pro vás a vaši domácnost. Tohle je velice důležité, dobře situovaná sauna vám totiž může poskytnout další benefity, například napomůže s ohřevem vaší domácnosti
a ušetří tak vaši peněženku, protože protopíte méně.

Relax si zasloužíte

Jistě si dovedete představit, jak příjemná může být návštěva sauny po náročném dni v práci. Mimo jiné saunování využívají také sportovci pro urychlení regenerace po fyzicky náročném výkonu. Sauna vyčistí i vaši mysl a napomůže zlepšit psychiku. Skýtá i spoustu zdravotních benefitů, proto pokud alespoň trošku uvažujete o jejím pořízení, můžeme vám poradit, ať do toho jdete. Zaručujeme, že si život bez ní už nebudete umět představit.