Rozhodli jste se uspořádat oslavu?

Pořádáte párty pro někoho z rodiny nebo svých blízkých? Uspořádat oslavu, která bude mít úspěch není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pro úspěšnou narozeninovou párty toho potřebujete mnohem více, než dlouhý seznam hostů, nakoupené dárky a dobrou náladu. Každopádně je to dobrý začátek. Seznam hostů raději projděte víckrát a po pozvaných chtějte potvrzení účasti. Možná automaticky počítáte s návštěvou nejlepšího kamaráda, ale jeho manželka může mít úplně jiné plány. U pořádání oslavy raději nepředpokládejte, ale vše si ověřujte. Minimalizujete tak riziko různých nepříjemných překvapení. Nezapomeňte také na originální přání k narozeninám.

Co nesmí na párty chybět?

Základem každé narozeninové oslavy je dort. Správná cukrárna vám vyhotoví dort přesně podle vašich představ. Přesně takovou cukrárnou je i Frutiko. Jejich dorty jsou doslova orchestrem pro vaše oči i jazyk. K jejich pečení používají pouze čerstvé ovoce a kvalitní belgickou čokoládu. Pokud si nevíte rady s návrhem, můžete použít některou z předloh, které naleznete na frutiko.cz

Balónky na oslavě jsou sice otřepanou součástí výzdoby, ale bez nich to prostě tak nějak nejde. Pomalujte fixou balónky něčím tématickým. Pokud se jedná o dětskou oslavu, zapojte děti.

Ujistěte se, že máte na oslavu dostatek nádobí. Nemít do čeho nalít šampaňské na přípitek může být společenským faux pasem.

Připravte si hudbu. Buďte si jisti, že se do vkusu netrefíte všem. Nenechte ostatní, aby si pouštěli hudbu. Nakonec jen dosáhnete toho, že nedohraje jediná píseň celá.

Dolaďte vše krásnou květinou. Společnost Frutiko má naprosto originální a jedinečné květinářství. Kromě klasických živých květinových boxů nebo pugétů vám na vaše přání zhotoví květinu z ovoce nebo čokolády, které úžasně imitují květiny živé.

Dobrá nálada je základ

Základem každé párty je dobrá nálady. Udržet ji můžete formou vtipných her, kterých naleznete na internetu mnoho. Odměnou pro soutěžící mohou být bonbony z ovocných bonboniér společnosti Frutiko.