Obměna našeho šatníku

Každá žena i muž touží čas od času po změně svého šatníku. Některé oděvy jsou již obnošené, některé vyšly z módy a některé si chcete prostě koupit. Potom není problém navštívit jednu z mnoha prodejen nebo z pohodlí domova si sednout k počítači a nakoupit na, dnes již stále oblíbenějších, e-shopech. Nejčastěji kupovaným zbožím jsou pánské kabáty, dámské bundy a pánské mikiny.

Pánské kabáty

Kabáty pro pány se dělí podle střihu, kategorie a stylu. Podle střihu je můžeme rozdělit na krátké nebo dlouhé, se zdrhovadlem nebo knoflíky, s kapucí a bez kapuce. Podle kategorie pánské kabáty lze rozdělit na zimní nebo jarní a podle stylu na casual a elegantní.

S kvalitním pánským kabátem budete vypadat skvěle. Padne totiž na každou postavu. Nejkvalitnější a současně nejteplejší kabáty jsou z kašmíru, i když jejich ceny nejsou nízké. Cenově výhodněji vycházejí kabáty z vlny nebo bavlny.

Dámské bundy

Také bundy pro dámy dělíme dle kategorie, sezónnosti, vlastností nebo materiálů. A tak vybíráme mezi jarními nebo zimními, bez kapuce, s kapucí nebo krátké, džínové, kožené, péřové nebo softshellové, bombery, parky, pláštěnky, sportovní, lyžařské nebo větrovky.

Při výběru dámské bundy zvažujeme její použití. Některá se hodí na sportování, jiná na cestu do města a jiná třeba do zaměstnání nebo na delší cesty. Materiál bundy potom volíme podle použití. Kůže nepromokne, ale vyžaduje speciální ochranu, péřová bunda zahřeje, bavlna rychleji navlhne a nepromokavé materiály ochrání proti dešti a větru.

Pánské mikiny

U pánských mikin můžeme vybírat podle kategorií, stylů a vzorů. Kategorie nám pánské mikiny rozdělí na ty bez kapuce a s kapucí, na zip nebo přes hlavu, s kapsami nebo bez nich. Podle stylů vybíráme mezi elegantními, sportovními, standardními a Street Skate. A dle vzorů například jednobarevné, s pruhy nebo vzorem a mikiny vzoru maskáč.