V hlavní roli černá

V módě patří mezi znak elegance. Černá barva by měla být základem všech dámských šatníků. Mezi nejčastější černé kousky patří černý top či

Černá kožená bunda známá jako „křivák“ která se vám dnes dostane pod kůži.

Černá barva jako zmizík

Pro spoustu lidí představitelka smutné barvy, pro jiné nepostradatelná barva garderoby. Ženy na této barvě oceňují její magickou moc. Dokáže schovat několik přebytečných kilogramů a ukrýt nedokonalosti postavy. Těsné černé tílko naopak dokáže zvýraznit přednosti jako pas nebo dekolt.

 

Nutnost dámského šatníku

Do kategorie „must have“ kousků zařaďme dámské kožené bundy. Černý křivák, který dotvoří váš outfit a vám dodá vzhled rebelky i ženy která ví, co chce. Na trhu objevíte nespočet variant včetně kombinací barev. Hlavní slovo má však stále černá. Dámská kožená bunda svým střihem lichotí každé postavě. Jako výhodu lze brát, že většina mužů tvrdí, že ji vnímají jako lichotivou až sexy, za předpokladu správného zkombinování s ostatními kousky oděvu.

Za každou cenu svá

Výhodou je její variabilita. Skvěle vypadá k těsným džínům a bílému topu. Na rockový koncert ke koženkovým kalhotám je to TO, co z vás udělá ikonu večera. Pokud jdete na událost, jejíž dress code si vyžaduje šaty, křivákem můžete dodat trochu rebelie a zazářit jako hvězda.

Ladíš, ladím, ladíme…

Pokud si potrpíte na detail, slaďte se s partnerem. Milovaný protějšek v pánské kožené bundě ideálně černé barvy. Sjednocený vzhled bude působit vysoce módně a při procházce budete působit jako pár z reklamy. A upřímně budou vám všichni závidět. Nejen to, že máte cit pro módu ale i to, že váš partner také.

Černé oblečení nevnímejte jako nepřítele ale jako kamaráda, který tvoří základ vašeho šatníku. Není totiž nic jednoduššího, než černý outfit doplnit barevnými doplňky, psaníčkem či nápaditým šátkem.