Využijte slevy happy hour

Slevové akce obchodních domů jsou populární na celém světě. Čekat na jejich vyhlášení ovšem nemusíte, když využijete internetové slevové portály. K dispozici je jich čím dál více, ovšem ne každý poskytuje zákazníkům takové výhody jako hyppyhours.cz. Jedná se o portál, který se zaměřuje na stravování, pití a služby. Nabízí dokonalý přehled o podnicích a společnostech, které poskytují výhodné nabídky na jídlo, pití nebo různé služby.

Jak hledat v portálu?

Nemusíte se obávat, že byste se museli probírat spoustou nabídek týkajících se poskytování slev v oblasti jídla pití či služeb. Hledání si usnadníte a urychlíte díky možnosti filtrování všech těchto podniků. Filtrovat můžete buď podle jednotlivých kategorií, anebo podle měst, které lze řadit například podle vzdálenosti od vašeho bydliště, tedy od nejbližšího až po vzdálenější. Konkrétně si tedy můžete najít ve svém bezprostředním okolí, nebo v místě své dovolené či dočasného pobytu podniky, které nabízejí slevové akce formou happy hour a využít jejich zvýhodněných cen.

Jak filtrovat jednotlivé nabídky?

Do příslušné kolonky uvedete klíčové slovo a poté zadáte příslušnou kategorii a vzdálenost. Kategoriemi jsou sport, wellness, klub, bar, restaurace či kultura. Dále si jednotlivé podniky můžete vyfiltrovat podle vzdálenosti, a to do 2, 5, 10 a 20 kilometrů.

Příklady slevových akcí

V kategorii kluby můžete najít například nabídku bowlingu, kde každou středu dostanete od 20 hodin zaplacenou hodinu a druhou budete mít zdarma. Jedinou podmínkou je platba pouze v hotovosti. Budete-li plánovat setkání s kamarády v příjemné restauraci, můžete využít v některých podnicích například akci pivo a víno 2+1 zdarma, nebo můžete mít v určitých hodinách všechny alkoholická piva pouze za 25 korun.

Fungování portálu

Marketingový nástroj happy hours využívají podniky a poskytovatelé služeb zejména v případech, kdy není po delší dobu o jejich služby přílišný zájem, takže často nejsou schopny ani pokrýt provozní náklady. Proto se snaží zvýšit návštěvnost svého podniku a jeho tržby tím, že poskytují zákazníkům výhody v podobě nejrůznějších slev.