Dovolená v Chorvatsku – nemusí jít jen o nudu!

Venku je už na váš vkus dlouho nevlídné počasí? Zima, občas sníh, to není nic pro vás? Máte raději teplo a sluneční paprsky. Už počítáte dny do jara, protože to začne sluníčko vystrkovat růžky, budou delší dny, tepleji a vy budete moci shodit zimní vrstvy? Pak už je jen krůček k létu, teplu, dnech u bazénu a pohodě, kterou máte tolik rádi. Už nyní můžete přemýšlet nad tím, kam vyrazíte v létě na dovolenou! A prohlížet si jednotlivé ubytování, místa a destinace vám pomůže nevlídné počasí překonat.

Kam to bude tentokrát?

První dovolená v Jugoslávii, za tři roky první automobil, druhá dovolená…“ plán měli v Básnících poměrně přesný a možná jej i dodrželi, kdoví. Vy však nemusíte na dovolenou do Jugoslávie, ale tam, kam vám to umožní úspory a kam se chcete vydat. Líbí se vám v Chorvatsku? Nebo je právě tato destinace pro vaší velkou rodinu finančně nejpřijatelnější? Cesta do Chorvatska je jednou z nejčastějších, kterou lidé podnikají.

Není se čemu divit, je to blízko, lidé už vědí, co od něj čekat a také je dobře dostupná automobilem. Chorvati jsou na české turisty zvyklí, takže často v některých městech můžete najít i české nápisy. Nemusíte se tak bát jazykové bariéry, ona i chorvatština není těžká, mnohému porozumíte. Pokud pojedete do Chorvatska, pak musíte určitě zvolit správné ubytování.

Kde najít ubytování?

Nejrůznější přístavy, ostrovy a města jsou na turisty připravení. Můžete tak vybírat z velkého množství – od těch luxusních hotelů, přes klasické hotely, penziony, nebo apartmány až po kempy. Ubytování chorvatsko přináší spoustu možností, můžete tak vybírat podle vlastních finančních možností a také podle požadavků. Někdo chce výhled na moře, jiný zase klidné a tiché místo. Výběr je zcela ve vašich rukou! Naplánujte si svou dovolenou už nyní!