Nabídka žaluzií, markýz a rolet

Venkovní žaluzie mají nejen praktický účel spočívající v zastínění interiéru a zabezpečení domu v případě vaší nepřítomnosti. Mohou být také elegantní součástí domu, nebo si můžete vybrat jakékoliv venkovní žaluzie Mladá Boleslav i jiné město, tak aby ladily se stylem domu i jeho fasádou. Venkovní žaluzie jsou vhodné jak pro městský dům, tak pro stavení na venkově či na rekreační chalupu. Kvalitními výrobky jsou zejména produkty výrobce CLIMAX. Jeho venkovní žaluzie, markýzy či rolety patří ke špičce v sortimentu stínící techniky, která nejen výrazně zmírňuje negativní působení ostrých slunečních paprsků, ale v případě žaluzií snižuje také venkovní hluk, resp. jeho dopady na obyvatele domu.

Další efekt venkovních žaluzií a rolet

Kromě zastínění, vytvoření soukromí a snížení vlivu venkovního hluku, je to také úspora nákladů na vytápění. Zatažením venkovních žaluzií v zimním období se výrazně sníží únik tepla z místností, jelikož okna propouštějí nejvíce tepla. Budete-li mít zateplené zdi a budete činit další opatření opatření, okna zůstanou vždy nejrizikovějším místem. Rolety již tolik úniku tepla nezabrání, ovšem jsou nejjednodušším způsobem, jak zajistit večer doma soukromí a zabránit nežádoucím pohledům z venku.

Proč si pořídit markýzu

Máte-li u domu terasu nebo balkón, na které si rádi posedíte, určitě vám vadí palčivé sluneční paprsky. Na letní dny se všichni těšíme, ovšem v parných dnech se na terase či balkóne nedá mnohdy vůbec vydržet. Díky markýze se ovšem situace rapidně změní, neboť tato stínící technika poskytuje příjemnou atmosféru a zastíní velkou plochu. Navíc umožňuje posezení i při drobném dešti, takže si můžete venkovní posezení vychutnat téměř za každého počasí. Z bohaté nabídky markýz si můžete vybrat markýzu výsuvnou nebo kazetovou, u které je látka po zatažení chráněna před klimatickými změnami.

Jak si pořídit stínící techniku CLIMAX?

Soukromým osobám i firmám nabízí stínící markýzy, venkovní žaluzie či rolety Praha firma Kolář, která má sídlo i své prohlídkové prostory se stínící technikou v Brandýse nad Labem. Jedná se o regionálního autorizovaného prodejce společnosti Servis Climax, což je největší výrobce stínící techniky v ČR. Firma Kolář vám doporučí optimální řešení a v případě zájmu provede i montáž a následný servis.