Nechat notebook opravit nebo ne?

Když před vámi leží problém rozbitého notebooku, pak se musíte rozhodnout. Opravit jej a riskovat, že bude investice vyšší, než si vůbec umíte představit? Nebo si raději pořídit nový notebook, který bude v záruce a hlavně už bude lépe vybaven, než ten předešlý? Některé firmy vám neřeknou, jak velký problém v notebooku je, rovnou se pouští do oprav a neřeší, zda bude cena vysoká nebo ne. Raději vyzkoušejte RG Service, podobně jako Richard, který se nakonec rozhodl pro pořízení nového. Firma mu však dala na výběr.

Když se porouchá šasi

„Uznávám, k notebooku jsem se zrovna nechoval hezky. Tahal jsem ho všude s sebou, neměl ho na pevných podložkách, takže jsem se nemohl divit, když během pár let, začal trpět. Nejdřív jsem pozoroval naprasklý obal, jen malá prasklinka, která se však postupem času zvětšovala a zvětšovala. Notebook potřebuji ke své práci denně, jsem zvyklý na home office, takže jsem chvíli pracoval doma, pak šel do kavárny, na oběd. Všude jsem využíval času, takže bez notebooku ani ránu. A tady jsem s ním bouchnul o stůl, nechtěně samozřejmě, tady se kamarádi trochu rozmáchli a shodili nápojový lístek na zavřený notebook“ vypráví, že jej běžně využíval a používal.

„Výsledkem po pár letech bylo rozbité šasi. Mohl jsem za to sám, ale nevěděl jsem, zda to nechat opravit nebo ne. Známí se v tomhle ohledu rozcházeli. Někdo říkal opravit to, jiní zase kup si nový. Hledal jsem někoho, kdo mi poradí odborně. Našel. Oprava notebooku Asus byla pro mě nejlepší. Diagnostiku nabízeli zdarma, takže jsem nechal notebook okouknout a následně poradit. Opravu jsem nakonec zamítl a raději si vyhlédl nový, který byl lepší, menší a kompaktnější, takže na moje přecházení z místa na místo ideální. Bude-li někdy potřeba opravit notebook, vím, kam se obrátit“ uzavírá spokojeně Richard.