Fotopasti ochrání majetek a pomohou při sledování zvířat

Fotopast je pojem, který se v současné době skloňuje ve všech pádech. Ovšem není divu, její možnosti využití ocení snad každý. Milovníci zvířat fotopasti většinou dobře znají, pomáhají v jejich monitorování. Fotopast se umístí na strom a následně zaznamená každé zvíře, které fotopasti zkříží cestu. Vy následně získáte přesné záznamy o tom, jaká zvířata v dané oblasti žijí. Fotopasti však nejsou jen pro přírodovědce, lesníky nebo myslivce.

Jejich skvělé vlastnosti se nejlépe využijí v ochraně majetku. Kamery už zdaleka nejsou tak oblíbené jako dříve, každý si jich všimne a nahrávají neustále. Oproti tomu fotopasti nikdo nevidí, mají dokonale maskovaný vzhled i tvar. Jsou velmi malé a po umístění na strom o nich budete vědět jenom vy. Můžete jí umístit na strom na vašem pozemku, aby monitorovala každou živou bytost, která jí zkříží cestu a vzhledem k tomu, že fotopast reaguje ve zlomku sekundy, je nemožné proklouznout, aniž by vás nevyfotila nebo nenatočila na video.

Fotopasti Bunaty

Mezi nejlepší fotopasti na trhu patří fotopasti Bunaty. Ty jsou doslova nabité skvělými funkcemi a oceníte i jejich odolnost. Vydrží na jednom místě po celý rok odolávat všem rozmarům počasí i teplotním výkyvům. Fotopast Bunaty se také nikdy nezastaví, funguje nonstop, i ve večerních hodinách pořídí kvalitní záběry díky neviditelnému přísvitu.

Kam ji umístíte, to je jen na vás, možnosti jsou neomezené, jelikož jsou fotopasti na baterie, můžete je dát třeba i na vzdálené místo, kde budou spolehlivě vykonávat svojí funkci. Fotopasti ukládají veškeré snímky nebo videa na paměťovou kartu, ale můžete si pořídit i fotopasti s GSM modulem, které budou všechny pořízené záběry okamžitě odesílat na telefon nebo na email. Získáte tak nejlepší ochranu, protože budete vědět o každé potenciální hrozbě a to okamžitě. Objevte výhody, jaké fotopasti přináší, jistě se stanou i vaším spolehlivým pomocníkem.