Starožitnosti prodává a vykupuje Antikart.cz

Hodnota starožitností zpravidla stoupá časem. Proto mohou být některé cenné starožitné předměty výbornou investicí. Týká se to zejména historicky cenných předmětů, jako jsou například starožitné šperky, obrazy, sklo, porcelán či významné umělecké předměty. Obchodem, který se na starožitnosti zaměřuje je Anikart.cz v Praze. Z jeho bohatého sortimentu si můžete některé starožitnosti koupit, ale obchod se zabývá i jejich výkupem.

Pestrá nabídka obchodu

Specialitou obchodu Antikart jsou starožitné šperky a různé historicky cenné předměty. K nejčastěji prodávaným předmětům patří starožitné hodiny a hodinky, dále cenné obrazy nebo sochy významných autorů a jiná výtvarná díla. Ceněnými starožitnými předměty jsou také sklářské a porcelánové výrobky, nebo luxusní kožichy a kožešiny, luxusní oděvy a obuv. Ideální investicí je slonovina, jejíž ceny na světových trzích se stabilně drží velice vysoko.

Do čeho je ještě dobré investovat?

Oblíbeným investičním zbožím nabízeným obchodem Antikart jsou zejména šperky s drahými kameny. Zpravidla se jedná o brilianty, safíry, rubíny, smaragdy a jiné drahé kameny. Antikart toto investiční zboží dováží především z USA a Izraele. Tento dovoz je naprosto legální, takže kupující se nemusí obávat žádných následných potíží. Veškeré dovážené zboží je řádně procleno a také překontrolováno Puncovním úřadem v Praze. Šperky jsou opatřeny certifikáty od význačných světově uznávaných gemologických laboratoří, které disponují špičkovými přístroji.

Poradenství

Každý nemusí být odborníkem v oboru starožitného zboží. Přesto si třeba i vy chcete koupit nějakou starožitnost jako investici, dárek nebo jen tak pro radost. Abyste si byli jisti, že jde opravdu o cenný předmět, nechte si poradit od pracovníků obchodu Antikart.cz, kteří vám doporučí, které starožitnosti jsou vhodnou investicí, nebo jen dekorací v interiéru. Máte-li doma nějakou cennou věc, můžete ji zhodnotit prodejem v obchodu Antikart.cz.