Dokonalou kosmetickou péči najdete přímo v centru Prahy

Kosmetická péče je pro současnou ženu nejen módní záležitost a není to jen péče o pleť. Patří sem i péče o řasy a nehty. Pokud zavítáte do Prahy, můžete zde navštívit kvalitní kosmetické studio Beautiful – Me a to přímo na Václavském náměstí. Kosmetika Praha vám nabízí péči o vaše řasy i nehty.

Péče o řasy

Každá žena touží mít krásné a husté řasy, ne každé ženě se však tento sen splní. V současné době to však již není problém, protože kosmetické studio Beautiful – Me se o vaše řasy postará. V nabídce naleznete nejen jejich prodloužení, ale i doplňování a následnou péči a to vše na velmi profesionální úrovni. Předností studia je i důraz na kvalitu, bezpečnost a hygienu práce. Velkým plusem je i individuální přístup. Při každé vaší návštěvě vám odborníci poradí, jaké přípravky i služby jsou vhodné právě pro vás. Řasy vytvořené v salónu nabízejí zcela přirozený a výrazný vzhled.

Péče o nehty

Manikúra Praha nabízí také profesionální péči o vaše nehty. Krásné a upravené nehty jsou součástí dokonalé vizáže moderní ženy. Studio Beautiful – Me se o vaše nehty postará a to na profesionální úrovni.

V nabídce péče o nehty naleznete celou řadu služeb, mezi něž patří klasická manikúra a to nejen pro dámy, ale i pány, SPA manikúra Jessica, která kromě modeláže nehtů obsahuje i dezinfekkci a masáž rukou a lakování nehtů, japonská manikúra P-Shine obsahující navíc zapracování včelího vosku a křemíku do povrchu nehtů, gelové lakování nehtů, které upřednostňují ženy, jež kladou důraz na přírodní nehty, či gelové nehty, které lze aplikovat na jakýkoli tvar nehtů. Uměle modelované nehty nabízejí dlouhodobou trvanlivost bez jakékoli péče a díky modelovací hmotě máte vaše nehty upravené po dlouhou dobu. Takto upravené nehty poskytují velice přirozený vzhled a podtrhnou krásu každé ženy.