Dámské spodní prádlo jako dárek

Chcete překvapit svou partnerku či ženu skvělým dárkem? V tom případě vyberte dárek v podobě spodního prádla. Luxusní spodní prádlo patří u žen k velice oblíbeným dárkům, jež vždy ocení. Navíc se hodí k mnoha příležitostem, ať jde o dárek k narozeninám, svátku, Valentýnu, Vánocům či výročí. Avšak je potřeba vybrat správně, jinak bude takový dárek naopak zklamáním. A jak na výběr spodního prádla?

Omrkněte její šatník

Nejvíce ošemetnou věcí při výběru dámského spodního prádla je jednoznačně výběr správné velikosti. Značně komplikované je to u podprsenek, kde je třeba znát velikost košíčků a velikost obvodu. Před nákupem je tedy potřeba potají projít šatník své milované, čímž si usnadníte výběr správné velikosti. Omrknutí šatníku vám pomůže i při výběru správné barvy a typu podprsenek a kalhotek.

Zvolte správnou barvu

Chcete-li vsadit na jistotu, pak vybírejte mezi černou a bílou barvou, které patří mezi nejrozšířenější a zároveň nejoblíbenější barvy. Nic nezkazíte ani luxusním spodním prádlem tělové barvy. Naopak u výraznějších barev už je třeba být trochu obezřetný, jelikož není jistota, že je ocení každá žena. Pokud v jejím šatníku výraznější barvy chybí, pak to nejspíše znamená, že to nebude správná volba. Pokud, ale víte, že červená či fialová barva patří mezi její oblíbené, pak výběr výrazné barvy vzbudí opravdovou radost. Při výběru barvy je vhodné se zamyslet také nad příležitostí, ke které spodní prádlo pořizujete. K Valentýnu bude zrovna červená barva tou nejlepší volbou.

Nakupujte s rozmyslem

Kromě správné velikosti a barvy prádla je potřeba se zaměřit i na další vlastnosti spodního prádla, tak abyste se trefili do vkusu obdarované. Zejména je důležité vybírat luxusní spodní prádlo z kvalitních materiálů, tak aby prádlo dlouho vydrželo a bylo příjemné na dotyk. Další velice důležitou vlastností je střih. Mezi oblíbené podprsenky patří zejména podprsenka braletka, bezešvá podprsenka, měkká podprsenka a jiné svůdné podprsenky. Z kalhotek pak můžete vybrat například luxusní krajková tanga, průhledné kalhotky a další svůdné kalhotky. Mrknout můžete i na sexy lingerie.

Širokou nabídku luxusního dámského spodního prádla najdete na e-shopu a v kamenné prodejně Anna Berty.