Problémy s erekcí má v Česku každý druhý muž po čtyřicítce

Stává se vám, stále častěji, že při očekávání vášnivé noci a uvolnění sexuálního napětí, se dočkáte pouze zklamání a polévá vás stud z vašeho selhání? Věřte, že problémy s erekcí trápí milióny mužů a není žádný důvod ke studu. Erektilní dysfunkce je neschopnost získat a udržet erekci dostatečně pevnou a dlouhou pro kvalitní sex.

Jak předejít erektilní dysfunkci?

Nejlepší způsob, jak zabránit erektilní dysfunkci, je výběr zdravého životního stylu a zvládnutí všech existujících zdravotních stavů. Například:

  • Spolupracujte se svým lékařem na léčbě cukrovky, srdečních chorob nebo jiných chronických zdravotních stavů.
  • Navštivte svého lékaře pro pravidelné prohlídky a lékařské screeningové testy.
  • Přestaňte kouřit, omezte nebo se vyhýbejte alkoholu a nepoužívejte nelegální drogy.
  • Cvičte pravidelně.
  • Podnikněte kroky ke snížení stresu.
  • Získejte pomoc při úzkosti, depresi nebo jiných problémech s duševním zdravím.

Co dělat při potížích?

Problémy s erekcí, zejména ty, které se neřeší mohou vážně narušit váš vztah s partnerkou, snížit vaši sebeúctu, celkově zhoršit váš sexuální život, a ačkoliv nemá impotence vliv na plodnost, jak se mnoho lidí domnívá, bez ejakulace je jen mizivá šance, že vaše partnerka otěhotní.

Prověřené tabletky na erekci jsou skvělými pomocníky při problémech ve vašem sexuálním životě. Tabletky však vybírejte pouze od prověřených prodejců, kde je evidentní složení. Někteří prodejci v e-shopech často distribuují „léky“ na erekci, které není u nás povolené prodávat, protože obsahují životu nebezpečné nebo neznámé látky. Narazit můžete také na padělky známých doplňků stavy pomáhající při problémech s erekcí. Mezi takové známé tabletky patří Kamagra.

Společnost Frogman je prověřeným prodejcem doplňků stravy Merlix, které vás spolehlivě vašich problémů zbaví. S jejich pomocí se opět můžete těšit na vášnivé noci s partnerkou.