Peněženka jako nezbytnost, ale také elegantní doplněk

Peněženky jsou v dnešní době stále nezbytností, protože minimálně doklady a nějakou tu platební kartu byste měli mít při sobě. I když jsou chytré telefony stále chytřejší a řada aplikací vám zajistí veškeré věrnostní karty, a některé banky dokonce umožňují platby přímo vaším telefonem, peněženky stále hrají svou roli. Nejen jako nezbytnost, ale také jako elegantní a určitým způsobem osobitý doplněk. Můžete preferovat luxusní kožené peněženky se zdobením a propracovanými detaily, nebo naopak upřednostňujete praktické látkové peněženky sportovního vzhledu. Nabídka je široká a vybere si opravdu každý. V e-shopu Bagalio.cz můžete pohodlně filtrovat peněženky podle materiálu, barvy, ceny, i podle toho, komu jsou určeny.

Pánské peněženky

Ano, i pánové si potrpí na peněženky. A pokud jste se rozhodli, že pořídíte peněženku jako dárek, vsaďte na kvalitní provedení. Doporučujeme prohlédnout například reprezentativní kožené peněženky Strellson určené pro pány, co ocení eleganci a jsou přeci jen svým způsobem konzervativnější. Kvalitní textilní pánské peněženky zase udělají radost sportovněji založeným mužům a jsou vhodné pro jakoukoli i méně formální příležitost.

Dámské peněženky

Jestli budete kupovat peněženku jako dárek, budete to mít o něco složitější. Měli byste vědět, zda žena upřednostňuje větší nebo menší peněženku, kolik zhruba ocení přihrádek, a hlavně jaká barva a design se jí líbí. Některé dámy sázejí na klasiku, tedy kožené peněženky v klasických barvách, ale doplněné řadou propracovaných detailů. Jiným ženám zase udělá radost výstřední model s velmi výraznou barvou, který upoutá pozornost na první pohled. Určitě nic nezkazíte kvalitní peněženkou značky Maître s francouzským šarmem. Abyste nešlápli vedle, můžete peněženku jako dárek objednat přes internet, a pokud by se náhodou nelíbila, snadno ji vyměníte a vyberete jinou.

Cestovní peněženky

Nemusí se jednat pouze o klasické peněženky, ale pořídit můžete také praktické cestovní taštičky nebo bezpečnostní kapsičky s přihrádkou na peníze. Tyto kapsičky lehce schováte pod oblečení, máte je na cestách vždy při sobě, a zároveň tak minimalizujete riziko, že vám někdo peníze či doklady odcizí. Řada peněženek je vybavena tzv. RFID ochranou. Pouzdrem, které znemožňuje načtení dat a zneužití vašich karet. Minimalistické řešení pro ochranu karet na cesty nabízí například Secrid nebo Tatonka. Užijte si svou dovolenou a cestování se zabezpečenými peněženkami a kapsičkami. Jsou malé, chytré a elegantní.