Pokoj pro nejmenší

Ať už máte doma malou princeznu nebo závodníka, chcete, aby se ve svém pokoji cítili co nejlépe. Proto jim příjemný nábytek, postel jejich snů, třeba ve tvaru závodního auta nebo domečku, zkrátka, co mají rády, určitě dopřejete. Důležité jsou ale také dekorace. Když vejdete do dětského pokoje, měla by na vás dýchnout příjemná, útulná atmosféra, teplo domova a veselé barvy.

Do dětského pokoje patří obrázky, hračky, veselý koberec, na kterém se dá dobře hrát. Abyste zde pro děti vytvořili skutečně tu pravou domácí atmosféru, zaměřte vaši pozornost na zdi. Stěny dětského pokoje můžete opatřit veselou barevnou malbou, můžete použít kouzelné tapety nebo snadno aplikovatelné samolepicí dekorace.

Do dětského pokoje dětské hrdiny

Na malbu oblíbených pohádkových postav potřebujete malíře, někteří z vás to jistě zvládnou samozřejmě také sami. Kdo si není v malování jistý v kramflecích, může zvolit tapetu. Do dětských pokojů existuje spousta kouzelných motivů, velmi dobře se sem hodí 3D tapety, které dětem navodí pocit, že jsou skutečně součástí pohádky.

Jistě víte, pro jaké pohádkové postavy má vaše dítě slabost, holčičky většinou milují princezny, víly, z těch moderních jsou velmi populární postavy z pohádky Ledové království, Šmoulové nebo třeba Trollové. Chlapce většinou zajímají spíš auta, dinosauři nebo superhrdinové, můžete proto vybírat 3D tapety s motivy Bleska McQueena, Spidermana nebo třeba Mickey Mouse.

Lepení tapet se vůbec nemusíte bát, jelikož se jedná o vliesové tapety, nanášíte lepidlo na zeď, takže se nemusíte bát, že byste upatlali celý pokoj. Pokud si přesto na tapetování netroufáte, vyzdobte dětský pokoj společně s vašimi dětmi pomocí barevných samolepicích dekorací. Ty dodají dětskému pokoji šmrnc a děti budou nadšené, že se na procesu mohou také podílet. Neváhejte tedy navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz a pořiďte vašim dětem do pokoje krásné dekorace.