Je možné sledovat všechny důležité zprávy najednou?

Sledovat televizní zprávy znamená dozvědět se mnoho důležitých informací, ale i nepodstatných věcí, které vás nezajímají. Z toho důvodu někteří sledují větší množství zpráv, aby jim nic neuniklo. Problém je, že je to časově náročné a ne vždy stihneme všechny zprávy včas. Záchranou jsou internetové magazíny a zpravodajské weby, které pravidelně přidávají nejnovější zprávy. Zde je to však podobné, každý přináší nějaké informace a pro kompletní přehled je zapotřebí jich sledovat více. I tento problém má však své řešení.

Sledování všech zpráv najednou

Internetový portál cerstvezpravy.cz umožňuje každému, aby mohl zdarma sledovat aktuální články z velkého množství zdrojů najednou. Všechny zprávy jsou přehledně uspořádané v boxech podle jednotlivých zdrojů. Uspořádání je nejen podle zdrojů, ale i kategorií. To znamená, že si můžete číst například jen články o bydlení. Pokud vás zajímá jen kultura, můžete jít do sekce s kulturou a získat kompletní přehled o aktuálním kulturním dění, tedy jaké filmy zrovna běží, jaké nové knihy jsou v prodeji, informace o divadelních vystoupeních, zajímavé koncerty a mnoho dalšího.

Jak si nastavit, abyste sledovali jen to, co vás zajímá?

U každého boxu můžete zaškrtnout hvězdičku “Přidat zdroj do oblíbených“. Tímto způsobem si vyberete všechny zdroje, které vás zajímají a můžete je následně sledovat v sekci “Moje“. Konečně si tak můžete nastavit sledování zpráv podle toho, co vás zajímá.

Každý jste trochu jiný, proto takové nastavení jistě mnoho čtenářů uvítá, lze si tak nastavit třeba jen sport a kulturu, novinky ze světa a tipy pro dům, či cokoliv jiného, co vás zajímá. Výhodou je, že nemusíte ani portál navštívit, abyste zkontrolovali, jestli se neudálo něco nového. Informace o nových článcích si můžete nechat posílat přímo na email, abyste měli jistotu, že vám nic důležitého neuniklo. Portál cerstvezpravy.cz je velmi přehledný a nabízí skvělou možnost být v obraze a přitom neztrácet čas hledáním aktualit a informací, které chcete znát.