Máte problémy s péčí o vaši problematickou pleť? Pomůžeme vám s tím!

Problematická pleť je u žen naprosto běžnou věcí, která trápí ohromné procento z nás. Jedna část žen se potýká především s tím, že je pleť neustále vysušená, což nakonec vyústí v to, že ztrácí svoji elasticitu a přirozený pigment. Vedle toho druhá část žen neustále bojuje s tím, že se jejich pleť aktivně přemašťuje, což je naopak důvodem pro zvýšené akné a ucpané póry.

Ať už jste ale jedním nebo druhým příkladem, tak ani v jednom případě nemáte důvod být nešťastní. Dnes už se totiž můžeme spolehnout na celou řadu přípravků, které nám péči o problematickou pleť mohou extrémně ulehčit!

Náš tip: Snažíte se o zdraví životní styl? Hledáte-li přírodní kosmetiku bez parabenů, zkuste takovou, která obsahuje růžový olej. Například Bulharsko je jeho výrobou proslulé a bulharská růžová kosmetika patří mezi světovou špičku. Produkty s růžovým olejem chrání pokožku před dehydratací, zjemňují ji a chrání ji před záněty.

Jedním z velkých problémů jsou zvětšené póry

Je možné, že velice často trpíte akné, ucpanými póry a černé tečky vám na obličeji mnohdy tvoří téměř minové pole, tak nejspíše máte problém právě se zvětšenými póry. Ty jsou typické především u lidí, kterým má kůže tendenci se přemašťovat a hodně se potí. V tomto případě jsou na zvětšené póry přípravky, které je sice neuzavřou žádnou agresivní metodou, ale zase dokáží zajistit, aby se póry nezanášely špínou a netvořilo se tak akné.

Pravidelné nanášení krémů pro problematickou pleť

Pokud se chceme vyhnout tomu, že se naše pleť výrazně zhorší, tak bychom se měli pravidelně vracet k péči o ní. Nejlepší možností je kosmetika na problematickou pleť v podobě různých krémů, které jsou určeny pro denní či noční nošení. Vždy záleží na určení krému, a především na typu pokožky, kterou máte. Pravidelná aplikace krémů nám pomáhá řešit právě ty problémy, které se s námi dlouhodobě táhnou. V případě přemaštěné pleti nám nabízejí její mírné usušení, naopak hydratují pleť, který trpí tím, že je neustále suchá.

Make-up pro problematickou pleť

Problematická pleť potřebuje vždycky co nejvíce péče a ideálně by měla mít celý den možnost bojovat jednodušeji se svými neduhy. Pokud tedy víte, že jdete na dlouhou dobu do prostředí, které vaší problematické pleti škodí, tak je na místě specializovaný make-up. Speciální make-up na problematickou pleť je opět tak koncipovaný, aby fungoval jako ochranný film. Díky tomu tak zabrání vzniku spousty problémů, které byste museli řešit později.