Stereotyp je největším zabijákem intimního života

Sexuální stereotyp je větším nebezpečím, než si mnozí myslí. Právě kvůli němu se hroutí velké množství manželství, kdy se partner či partnerka rozhodnou hledat zpestření intimního života někde jinde. Sex hraje v životě velmi důležitou roli a pokud jste zaregistrovali, že je i ve vašem vztahu, je zapotřebí s tím něco dělat.

Stereotyp často vede ke ztrátě chuti o samotný sex, jeden z partnerů se pak často vymlouvá, že nemá chuť, a jiskra, která kdysi vztah zapálila, už je pryč. Níže si představíme možnosti, jak vztah znovu oživit a vyhnat stereotyp z vaší ložnice.

Dělejte stejné věci jinak

Máte sex stále v ložnici a opakujete ty samé polohy? Zkuste se pomilovat ve vaně, v kuchyni, na pohovce při sledování televize nebo překvapte protějšek ve sprchovém koutu. Pokud se často nehnete z domu, zkuste se pomilovat mimo něj, dejte si skvělou večeři v restauraci a objednejte hotelový pokoj. Vezměte protějšek na pláž nebo pod noční oblohu a vyzkoušejte sex na místech, kde jste se dříve nemilovali. Experimentujte i s polohami, pokud se chcete inspirovat, může pomoci kamasutra nebo společně shlédněte erotický film a inspirujte se.

Erotické pomůcky pomohou vždy

Erotické pomůcky jsou nejlepší cestou ke zničení stereotypu. Ženy nejlépe překvapí partnera erotickým oblečením, podvazky, erotická tanga, oblečky, košilky a další kousky ho dokáží rozpálit do běla. Vyzkoušejte spolu i pomůcky pro dráždění vašich intimních partií. Pořiďte si vibrátory a nechte partnera, ať vás s nimi dráždí, ať už jako předehru nebo jako zakončení s intenzivním vyvrcholením. Vyzkoušejte masážní gely, které uvolní tělo a prokrví intimní partie, pomůcky pro lepší a delší erekci a mnoho dalšího. Odhoďte veškerý stud stranou, pokud je třeba vyhnat stereotyp ze sexuálního života, udělejte to radikálně a zažijete v partnerském vztahu spokojenost jako nikdy dříve.