Šperky z krystalů doplní váš oufit a navíc pozitivně ovlivní váš život

Někdy se zdá, že módní průmysl zažívá novou „dobu kamennou“. Obliba nošení minerálních kamenů jako šperků stoupá a jsou jimi často nahrazovány i drahé kameny. I některé celebrity podlehly magickým účinkům minerálních kamenů a nosí je „pro štěstí“ ve svých špercích nebo jako přívěsky pro klíče. Rozhodnout se pro správný kámen můžete podle své intuice, znamení horoskopu nebo podle konkrétních potíží, které vás trápí.

Krystaly pro lepší psychickou pohodu

Mnoho situací v životě bude vyžadovat, abyste měli bystrou mysl, abyste se mohli správně rozhodnout. Použití krystalů jako Ametyst, achát, lapis lazuli, avanturin a labradorit vám může pomoci tím, že vám poskytne duševní jasnost.

Krystaly pro chvíle, kdy cítíte, že potřebujete energii k tomu, abyste něco během dne dokázali nebo dokončili. Tygří oči, lolite, opál a sluneční kámen vám pomohou získat potřebnou motivaci.

Pro stresující chvíle doma, v práci nebo kdekoli ve svém životě můžete vyzkoušet obsidian, černý turmalín, celestit a topaz, které vám pomohou uklidnit vaši energii a vyčistit hlavu.

Kreativitu lze zlepšit nošením nebo držením krystalů, jako je citrín, karneol, fluorit a jaspis.

Krystaly, které vám pomohou fyzicky

Už jen pomyšlení, že můžeme zlepšit své fyzické zdraví vědomým nošením šperku z léčivého křišťálu, je požehnáním. Těchto 5 speciálních krystalů vám může pomoci zlepšit váš imunitní systém. Silný fialový ametyst, krvavý kámen, celestit a fluorit jsou úžasné krystaly, které můžete začít nosit, abyste podpořili svůj imunitní systém, ať jste kdekoli.

Problémy s plodností jsou pro některé páry překážkou. Když páry chtějí rozšířit své rodiny, zkoušejí následující léčivé křišťálové šperky. Měsíční kámen se doporučuje pro hormonální rovnováhu a plodnost obecně. Červený karneol souvisí s ženským reprodukčním systémem a sexualitou.

Může pomoci vyrovnat vaše reprodukční zdraví a zvýšit libido a sexuální energii mezi páry. Růženín je vzácný světle růžový kámen se skvělými vlastnostmi. Spousta lidí na celém světě považuje tento krystal za svůj oblíbený pro lásku a plodnost. Může vám pomoci vyléčit se z emocionálních zranění, chránit ženy v těhotenství a při porodu.

Většinu těchto kamenů, ať už v surovém stavu nebo jako hotové předměty, objednávejte na e-shopu magieprirody.cz.