Proč mít v šatníku alespoň jedny mikinové šaty?

Mikinové šaty nabízejí nejen pohodlné nošení, ale také skryjí drobné nedostatky. Vybírat si můžete modely různých střihů, barev i vzorů. Pro letní období jsou ideální volbou dámské šaty s krátkým rukávem. Pro chladnější období pak mikinové šaty s dlouhým rukávem.

Jaké výhody nabízejí mikinové šaty?

Můžete je obléci k silonkám, ale také přes legíny nebo džíny. Hodí se k nim jak tenisky tak třeba baleríny, pro podzimní období můžete zvolit obuv kotníčkovou a v zimě pak vysoké kozačky. Doplníte je šátkem, použít můžete také různé druhy pásků a díky těmto doplňkům tak získáte pokaždé jiný outfit. Mezi oblíbené kousky patří ty s klokankou – větší kapsou v přední části šatů. Některé modely mají límeček další zase kapucu. Také délka rukávů je různá – rukávy klasické dlouhé, tříčtvrteční, krátké nebo vestové.

Výhodou tohoto stylu šatů je i fakt, že skryjí drobnější nedostatky.

Široký výběr nabízí e-shop TYKRÁSO

Pokud ještě mikinové šaty nemáte doma, určitě byste si měla nějaké pořídit. Široký výběr různých originálních kousků nabízí e-shop tykráso. A proč si objednat mikinové šaty právě z tohoto e-shopu? Důvodů je hned několik. Jedná se o e-shop vyrábějící lokální oblečení. Pro jeho výrobu využívá přírodní materiály. Každý jednotlivý kousek má vlastní příběh. Kromě toho podporuje udržitelnou módu.

Kromě mikinových šatů naleznete v nabídce sukně, trička, roláky, mikiny, spací masky, čepice, pyžama, pohodlné tepláky nebo třeba tašky zero waste. Jak tašky zero waste souvisí s udržitelnou módou? Pro jejich výrobu se používají metrážové zbytky a taška podporuje bezodpadový životní styl.

Jednotlivé kousky na e-shopu nabízené jsou ručně šité, vyrábějí se na našem území, jsou 100 % kvalitní a každá kolekce obsahuje pouze několik málo kousků. Pro odeslání se využívá ekologický způsob balení.