Kde sehnat nové pneumatiky pro auto?

Potřebujete nové pneumatiky? Ne každý řidič ví, kdy jsou nové pneumatiky potřeba. Někteří doporučují měnit pneumatiky tehdy, když je sjetý vzorek, jiní po ujetých kilometrech nebo po určitém čase. Pravdou je, že byste měli počítat se všemi faktory. Každá pneumatika ztrácí časem své vlastnosti a je vhodné je měnit včas, zvýšíte tak svou bezpečnost, protože pneumatiky mají rozhodující vliv na jízdní vlastnosti. Kde ovšem nové pneumatiky pořídit?

Nákup pneumatik online

Je velmi dobře známo, že nejvýhodnější je nákup pneumatik online. Mnoho lidí se však takového nákupu obává, protože si myslí, že by nedokázali vybrat vhodný model nebo velikost. Často tak nakupují pneumatiky v kamenných obchodech nebo v servisech, kde si za pneumatiky připlatí. Když se však obrátíte na internetový obchod PneuOk.cz, tak se špatného výběru bát nemusíte. Najdete zde přehledný konfigurátor, kde vyplníte parametry svého vozu a podle nich se vám zobrazí vhodné pneumatiky přímo pro váš vůz. Na webu jsou dokonce zveřejněny i testy pneumatik, takže zjistíte, které z nich jsou nejlepší.

Snadný nákup alu kol

Stejně snadno můžete nakupovat dokonce i alu kola. Někteří řidiči nad jejich pořízením váhají, ale zbytečně. Tato kola mají více než jen estetický přínos. Jelikož jsou z jednoho kusu slitiny hořčíku a hliníku, mají mnohem lepší rozložení hmoty, což zlepšuje dynamiku brzdění i akceleraci. Jsou lehčí a také lépe odvádějí teplo od brzd i od pneumatik. Vůz s nimi vypadá podstatně lépe a nepotřebují téměř žádnou údržbu, jen je občas stačí otřít hadrem a mýdlovou vodou. S pomocí konfigurátoru nikdy nevyberete špatně, navíc se vám nabízí alu kola v mnoha úchvatných podobách.