Ochraňte své bankovní karty před zneužitím

Uvažujete nad pořízením nové peněženky? Pak se určitě poohlédněte po peněženkách Secrid, které se řadí mezi novinku na trhu a hned si získaly oblibu mužů i žen. Peněženky Secrid vám nabídnou mnohem více než běžné peněženky. Odhalte jejich výjimečnost i vy.

Princip RFID ochrany

Hlavní předností peněženek Secrid je RFID ochrana, která vám zajistí ochranu vašich platebních karet před zneužitím. Zabudované hliníkové pouzdro v peněžence zamezí načtení vašich karet podvodníkem. V dnešní době totiž podvodník už nemusí mít ani kartu v ruce a dokáže z ní čerpat peníze nebo zjisti osobní informace. Proto je třeba se chránit a pouzdra Secrid vám to zajistí. S vaší bankovní kartou už nikdy nebude manipulováno za vašimi zády.

Plnohodnotná peněženka

Peněženky Secrid jsou řešeny minimalisticky, ale jedná se o naprosto plnohodnotnou peněženku. Do těchto hliníkových peněženek se vejde vše potřebné jako do jiné běžné peněženky. Základem je již zmíněné hliníkové pouzdro, které je zasazené do koženého obalu. Tento kožený obal nabízí další přihrádky na karty a bankovky. Vejdou se do ní samozřejmě i mince. Pouzdra Secrid můžete využít tedy jako normální peněženku pro každodenní nošení.

Módní doplněk

Peněženky Secrid jsou navíc velice elegantní s nejrůznějším designovým provedením, takže se stanou významným módním doplňkem mnoha žen i mužů. Především dámy ocení možnost vybírat z celé řady barevných variant, ať jde o modrou, červenou, růžovou či jinou barvu. Na své si přijdou i pánové a konzervativnější dámy, kteří mají na výběr od béžové až po černou barvu.

Dopřejte si ochranu peněz a eleganci v jednou. Peněženka Secrid vám to umožní.