Víte, kam správně umístit solnou lampu?

Solné lampy jsou nejen originální a nádherná dekorace, jíž lze umístit do jakéhokoli prostoru, ale svému majiteli nabízejí i celou řadu zdravotních výhod. Patří mezi ně i čistý vzduchu a příjemné světlo vhodné i pro relaxaci. Její pořízení je tedy nejen věcí praktickou, ale i intuitivní. Vybrat si můžete solné lampy přírodní nebo elektrické.

Kam umístit solnou lampu?

Jak již bylo řečeno výše, solnou lampu lze umístit do jakéhokoli prostoru a může to být byt, dům, kancelář nebo třeba kavárna. Mějte však na paměti, že pro lampu nejsou vhodné vlhké a venkovní prostory. Vlhko totiž ničí sůl, z níž je lampa vyrobená.

  • Solná lampa do ložnice

Pokud umístíte solnou lampu do ložnice, vytvoříte si tak prostor vhodný pro klidný a spokojený spánek, který je velmi důležitý pro správné fungování našeho organismu. Je to ideální volba pro ty, kdo mají obtíže s astmatem nebo nějakým druhem alergie. Pokud jste nachlazeni, nechte solnou lampu svítit několik hodin před tím, než ulehnete do postele. Můžete ji však nechat rozsvícenou i během spánku.

  • Solná lampa do dětského pokoje

Děti mají rády světlo i během usínání, takže solná lampa je tou nejlepší volbou. Kromě toho dokáže její světlo v dětském pokoji navodit téměř kouzelnou pohádkovou atmosféru, která je pro malé děti velmi důležitá.

  • Solná lampa do obývacího pokoje

Ideální místo pro solnou lampu v obývacím pokoji je poblíž televize nebo dalších elektrozařízení. Chcete-li, aby zde lampa sloužila i jako originální dekorace, můžete ji nahradit za solné svícny. Útulné světlo lampy či svícnu připomíná plamen ohně a oranžová barva propůjčuje místnosti pozitivní náladu.

  • Solná lampa do kanceláře či pracovny

Vzhledem k tomu, že v těchto místnostech se velmi často vyskytuje počítač, mělo by být umístění solné lampy zde samozřejmostí.

Široký výběr různých modelů naleznete v e-shopu magieprirody.cz. Zde si můžete také objednat yoni vajíčko, které má pozitivní vliv na náš organismus.