Fotopast pod stromečkem potěší každého

Pokud stejně jako každý rok řešíte, co vlastně pořídíte svým bližním pod stromeček, a nenapadají vás žádné originální nápady, možná vám vytrhneme trn z paty. Naším nápadem je fotopast, která dokáže udělat radost, něco vaše blízké naučí a zároveň ochrání je a jejich majetek.

Originální dárek

Fotopast je šikovná krabička, ve které je umístěna snímací technika spolu s pohybovými čidly. V momentě, kdy se před ní něco pohne, zaznamená pohyb, díky tomu jí můžete použít k celé řadě účelů a věnovat jí skutečně široké škále osob. Jedná se o vhodný dárek pro milovníky přírody, kteří jí chtějí pozorovat tak, aby jí nerušili a to i v noci. Tímto dárkem potěšíte myslivce i fotografy přírody, stejně tak jako její ochránce.

Zvěř i zloděj

Díky své nenápadnosti, a schopnosti snímat své okolí i v noci, se jedná o perfektní pomůcku, jak ochránit také něčí majetek. Jedná se tak o skvělý dárek pro všechny, kteří chtějí chránit a monitorovat svůj majetek tou nejtajnější cestou, tak aby o tom nikdo jiný nevěděl. Díky foto pasti bude moci sledovat svůj pozemek, dům, svou firmu, zkrátka vše co se mu zamane. Díky speciální technice fotopasti na ochranu majetku tak bude moci rychle dopadnout zloděje, či zjistit, jaká zvěř mu škodí.

I pro nejmenší

I když se to nemusí na první pohled zdát, fotopast je skvělým dárkem pro vaše nejmenší. No uznejte, kdo z vás nechtěl být špionem a nechtěl mít přehled o tom co se v noci děje před jeho domem. Navíc fotopasti na ochranu majetku jsou skvělým způsobem, jak můžete své dítě učit o tom, co se děje v přírodě v noci, jací tvorové se zde pohybují a také jak zvířata v noci vypadají. Vyzkoušejte jich pár nalákat přímo před fotopast a ráno si společně napjatě prohlížejte, jaké snímky jste pořídili.