Hledáte spolehlivý vůz? Kupujte přímo od majitelů

Ne každý autobazar má dobrou pověst. Mnoho nových majitelů ojetých vozů přichází na řadu chyb na voze, které byly ze strany autobazaru zatajeny. Nemluvě o častý problém se stočeným tachometrem. Kvalitní vůz s prověřenou minulostí můžete v dnešní době i na internetu. Stačí se podívat na internetový autobazar, který nabízí tisíce vozů přímo od majitelů.

Vybírejte si z široké nabídky vozů

Natrefit na kvalitní ojetý vůz není v moderní době náročný úkol. Stačí si z nabídky vyfiltrovat vůz podle vašich přestav. Ojeté vozy online jsou k dispozici v široké nabídce kategorií. Můžete vybírat sportovní vozy, luxusní značky, rodinné vozy a nejrůznější typy karosérií. K snadnému výběru slouží chytré filtry, kam zadáte vaše potřeby, počet najetých kilometrů nebo stáří vozu. Po potvrzení volby se zobrazí všechny dostupné inzeráty podle vašich parametrů. Nemusíte se probírat stovkami inzerátů, které nabízí jiný typ vozu, než chcete.

Komunikujte s majitelem vozu

Během výběru vozu komunikujete přímo s majitelem. Prodej a nákup neprobíhá přes prostředníka. Na jakých podmínkách se domluvíte, je mezi vámi. Máte tak možnost zkontrolovat si vůz před koupí, dohledat potřebné informace nebo poprosit o více fotografií. Nemusíte nikam jezdit. Vše vyřídíte z pohodlí domova.

Aktivujte hlídacího psa

Nechcete trávit všechen čas na internetu, ale chcete mít přehled o nových inzerátech? Aktivujte si hlídacího psa. Nové inzeráty vám budou chodit na váš email, který zadáte při aktivaci této služby. Do parametru zadáte vaše klíčová slova, například Škoda rodinný vůz nebo původ země. Poté zadáte interval hledání. Zda chcete nové inzeráty zasílat jednou týdně nebo měsíčně. Užitečná služba, která vám ušetří čas a zároveň vám umožní mít vše pod kontrolou.