Proč se na svatbě neobejdete bez fotografa?

Svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů v našem životě, proto by si zasloužil i nádherné vzpomínky. Ty nám oživí například fotoalbum s kvalitními fotografiemi. Nejsou to však jen fotografie svatebního obřadu, ale i portréty novomanželů a jejich blízkých, důležité detaily jako například svatební tabule, květinová výzdoba, svatební dort, ale také důležité a drobné momentky.

Tyto důležité momenty našeho života zachytí kvalitní fotograf, na kterého bychom, při tom všem předsvatebním shonu a plánování, neměli zapomenout.

Jak vybrat toho pravého?

Vzhledem k tomu, že s výběrem kvalitního svatebního fotografe nemá každý zkušenosti, mohl by to být trochu oříšek.

Na co se při výběru zaměřit?

Ideální je, pokud vám někdo fotografa doporučí. Není – li nikdo takový, zkuste vyhledat informace na internetu. Nápovědou budou i recenze a hodnocení. Pokud jste se rozhodli pro svatebního fotografa, očekáváte od něj kvalitní fotografie. Rozhodovat nebude asi jen cena, ale i styl a způsob fotografování. O tom by vám mohlo něco prozradit fotografovo portfolio, ve kterém vidíte, jakým způsobem zachycuje nejen fotografie klasické, ale i detaily, které budete chtít zachytit. Ukáže vám cit pro detail.

Hledáte – li fotografa v Olomouckém kraji, pomůže vám Focení svateb Prostějov. Toto fotografické studio se zaměřuje především na města Prostějov, Přerov, Olomouc, Šternberk, Šumperk, Mohelnici a jejich okolí. Po předchozí domluvě však lze služby poskytnout i v jiných městech. V nabídce studia je zpracování fotografií dle vašeho přání a dodání dle předem domluveného termínu.

Studio používá pro fotografování profesionální techniku firmy Canon, díky níž budou vaše fotografie ve špičkové kvalitě. Fotoateliér sídlí v centru Velký Týnec nedaleko Olomouce.