Znáte všechna tajemství výhodného nakupování?

Proč my ženy, tak rády nakupujeme je záhadou pro většinu mužů. Proč mít desatery boty, když stačí dvoje? Proč mít tolik kabelek, když stačí jedna? Neztrácejte čas vysvětlováním, je to zbytečné. Muži nikdy vášeň pro nakupování nepochopí. Neznají ten pocit, kdy luxusní kousek koupíte za pár kaček a kamarádky se vás obdivně ptají. „Kde na ty hadry pořád bereš?“ Někdo se s „talentem“ k nakupování již narodí, jiné tajemství výhodného nakupování časem odhalí. Nakupovat levně je pro mnohé ženy důležité, když není rozpočet dostatečný na utrácení.

Přihlaste se k odběru newsletterů své oblíbené značky

Po přihlášení k odběru newsletterů vaší oblíbené značky a stání se věrným členem budete první, kdo se dozví o jakémkoli prodeji, speciálních nabídkách nebo slevových kódech a výprodejích.

Online nákupy provádějte ráno

Možná to zní divně, ale pokud chcete ty nejlepší předměty za skvělou cenu, je chytré si přivstat. Na Googlu je nejvyšší návštěvnost od 14 -16 hod. V těchto hodinách probíhá nejvíce online nákupů.

Sledujte své oblíbené značky na Facebooku, Instagramu a Twitteru

Téměř všechny značky a maloobchodní prodejny mají stránky sociálních médií a některé dokonce výhradně zveřejňují prodej a speciální nabídky na těchto fórech, aby tuto komunitu povzbudily. Sledování vašich oblíbených značek a maloobchodníků na sociálních médiích je skvělý způsob, jak získat top z prodeje, jakmile se objeví. Zvlášť pokud nikdy nekontrolujete svůj e-mail!

Porovnávejte

Ačkoliv je lákavé koupit položku hned, jakmile ji uvidíte, nikdy neuškodí zjistit, jestli někde není lepší nabídka. Na Googlu není nijak těžké produkt porovnat s jinými. Možná najdete podobný nebo dokonce totožný za nižší cenu. Nenechte se zlákat první nabídkou.

Využívejte slevová období

Není nic horšího než nákup věci, pak zjistíte, že byla o týden později snížena o 50%. Červen, červenec a prosinec a leden jsou vaše sázka na jistotu. Dávejte pozor také na různé svátky, především MDŽ a Den matek. V těchto dnes obchody často poskytují slevy ženám.