Využijte trh pohledávek zdarma

Hledání řemeslníka, stavební firmy, účetní či jiné služby vám velice usnadní trh pohledávek. Stejně tak zde můžete zadávat své poptávky zdarma týkající se určitých výrobků, zboží či speciálního materiálu. Jedná se o mimořádně výhodnou službu, díky které oslovíte celou řadu dodavatelů, z nichž si poté můžete vybírat pro sebe tu nejlepší.

Princip fungování trhu poptávek

Zadáním své pohledávky na trhu poptávek oslovíte hromadně spoustu relevantních dodavatelů. Nemusíte tak ztrácet čas poptáváním jednotlivých řemeslníků, firem, provozovatelů služeb či výrobců nejrůznějších produktů. Poptávkový systém je nastaven tak, že uvedete svůj požadavek, to znamená určité řemeslo, službu, materiál či produkt, zároveň upřesníte termín a místo dodání a o vše ostatní se postará trh pohledávek. Ten má ve své databázi více než 53 tisíc aktivních řemeslníků a firem, kteří jsou připraveni na vaši poptávku reagovat a nabídnout vám své služby.

Jak poptávku upřesnit a urychlit její vyřízení

Konkretizovat svou poptávku můžete například připojením vizualizace, fotografie či další dokumentace. Takovéto upřesnění pomůže relevantním dodavatelům lépe pochopit vaše přání, přesně spočítat cenovou kalkulaci a co nejdříve vaši poptávku realizovat. Aby vás dodavatelé mohli kontaktovat, musíte pochopitelně uvést svou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Pak se můžete domlouvat na konkrétních podmínkách a případně vyjednávat i o ceně. Záleží jen na vás, kterou nabídku si vyberete, ale samozřejmě si nemusíte vybrat žádnou z nich.

Co lze na trh poptávek poptávat

Vaše poptávka si může týkat prakticky čehokoliv. Nikdo vás nebude omezovat ani v čase, ani co počtu vašich požadavků. Zadat poptávku zdarma Na znamená, že oslovíte najednou široké spektrum možných dodavatelů, kteří se vám budou sami ozývat na váš email nebo telefon. Nabídky se budou lišit podmínkami, cenou, kvalitou, rychlostí dodání či servisem, takže budete mít možnost zvolit pro sebe tu nejvýhodnější.