Rozšiřte si obzory výukou cizího jazyka. Pomohou vám jazykové kurzy online

Že bez znalosti alespoň jednoho cizího jazyka se neobejde celá řada pracovních pozic, je všeobecně známo. Ve většině případů se jedná o angličtinu. Proč si ale nerozšířit obzory znalostí i jazyka dalšího? Kromě toho, že získáte nové dovednosti a rozšíříte nabídku svých znalostí pro potenciálního nového zaměstnavatele, potrénujete si mozek a na svých dovolenkových cestách do zahraničí se snáze dorozumíte. Že nemáte čas nebo se vám nechce vracet se znovu do školní lavice? To vůbec není potřeba a trochu času si jistě také naleznete. K výuce totiž můžete využít jazykové kurzy online.

Na koho se obrátit?

Může to být třeba Jazyková škola Britannika. Jazykové kurzy poskytuje již velmi dlouhou dobu. V současné době nabízí jak zajímavé výukové programy, které vedou kvalitní lektoři, tak i propracovaný systém půjčování učebnic, atraktivní nabídky pro stálé zákazníky a především velmi příznivé ceny.

V nabídce naleznete výuku deseti světových jazyků, která je určena pro jednotlivce i pro výuku ve firmách. Samozřejmostí jsou i kurzy skupinové. Kromě všeobecně zaměřené výuky se můžete zúčastnit výuky zaměřené konverzačním, obchodním nebo jinak specializovaným směrem. Samozřejmostí jsou pak kurzy zaměřené na přípravu ke zkouškám, kurzy intenzivní a dokonce i takové, které probíhají během víkendu.

  • Jak probíhá výuka?

Základem je jednotný metodický přístup, který kombinuje různorodé vyučovací metody – ústní procvičování, čtení, poslech a písemné dovednosti. Při výuce jsou využívány jak klasické učebnice, tak i audio a video prostředky. Při první lekci získáte přesný plán celé výuky.

Výuka je možná prezenčně nebo online. Záleží jen na tom, čemu dáte přednost.

Kurzy praha online nabízejí také výuku pro různé druhy profesí. Seznam naleznete na stránkách jazykovekurzypraha.cz.