Usnadněte si čištění podlahy vnitřní úklidovou technikou

Mnoho lidí si při pomyšlení na úklid „odfrkne“ a protočí panenky. Ano, jistě existují nadšenci do úklidu, ovšem většina z nás hledá způsoby, jak si úklid ulehčit a urychlit, zejména ve chvílích, kdy se jedná o větší prostory, například sklad, kancelářská budova, kulturní centrum či obchod. Vytírání takových prostorů je zdlouhavé a namáhavé. Pronájem čistícího stroje je efektivní řešení problému s vnitřním úklidem.

Pronájem úklidové techniky je efektivní

Scrubmaster je podlahový mycí stroj pro čištění menších ploch. Posazení kartáčové hlavy s talířovým kartáčem umožňuje čištění blízko krajů a tím šetří pracovní čas.

Praktický, kompaktní a snadno přepravitelný

Podlahový mycí stroj pro čištění menších ploch. Posazení kartáčové hlavy s talířovým kartáčem umožňuje čištění blízko krajů a tím šetří pracovní čas. Talířový kartáč zajišťuje důkladné vyčištění tvrdých hladkých podlah. Jeho nízká hmotnost a skládací ovládací rukojeť zajistí snadné uskladnění a přepravu. Kompaktní konstrukce přináší výbornou ovladatelnosti a vynikající viditelnost i v omezených a stísněných prostorech. Integrovaná nabíječka umožňuje dobíjet baterie z jakékoliv standardní elektrické zásuvky.

Multicara: Nepostradatelný pomocník při venkovních pracích

Multicara je fenoménem, který neztratil nic ze své funkčnosti a flexibility. Investice do pořízení multicary je velmi efektivní. Jeho pomoc využijte na dvoře, louce i v lese. V současné době se vyrábí tři typové řady vozidel Multicar:

Multicar M27 Compact: vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb;

Multicar M31: kompaktní nosiče nástaveb a transportéry;

Multicar M29: úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry.

Kvalita a výkonnost těchto multifunkčních užitkových vozidel je založena na více než 80 letech zkušeností. Značka Multicar je absolutní jedničkou na trhu malých nosičů komunálních nástaveb nejen v České republice, ale i mnoha dalších zemích.