Co všechno mohou nahradit placky se spínacím špendlíkem?

Placka se spínacím špendlíkem je léty prověřený evergreen, který si může díky zjednodušení jeho výroby dovolit každý. Využít jej můžete k mnoha účelům a záleží jen na vaší fantazii kde, kdy a za jakých okolností vám placky poslouží. Nechte se inspirovat některými méně obvyklými způsoby využití reklamní placky se špendlíkem a zpestřete si jimi svůj život.

Použití, které je nasnadě

Snad každého napadne použít placku se špendlíkem k reklamním účelům. Připíchnutá na hrudi zájemců o vaše služby udělá většinu práce za vás a navíc poměrně levně. Výroba odznaků v podobě placek se špendlíkem vyjde na několik desítek korun. Na placku si navíc můžete nechat vyrobit vlastní návrh, který si jistě sami zvládnete s pomocí online návrhového prostředí připravit. Reklamní placky ale nemusí mít ze zadní strany pouze spínací špendlík. Vyrábí se i modely s magnetem, které si snadno přichytíte na lednici. Volit můžete také z placky umístěné na praktický otvírák na láhve.

Tradiční využití placek

Mezi další poměrně časté způsoby použití reklamní placky patří nejrůznější medaile, pamětní, sportovní, pro děti, dárkové, medaile k narozeninám a podobně. Placka podle vlastního návrhu připevněná na zajímavou stužku vždy udělá neobyčejnou radost. Jde totiž o dárek od srdce, se kterým jste si dali práci. Placky lze ale použít také jako praktické jmenovky například na svatbě anebo veletrhu, případně je můžete rozdávat zaměstnancům na firemní akci a odlišit je tak od rodinných příslušníků. Placky se spínacím špendlíkem se hodí také jako alternativa k turistickým známkám. Snadno díky nim vytvoříte zajímavou vzpomínku na rodinný výlet či dovolenou.

Méně obvyklé příležitosti, kde mohou placky zazářit

Kromě toho, že si připevníte placky na batoh, můžete je také přichytit ke klíčům a udělat si z nich méně obvyklou klíčenku. Placky využijí ale také třeba táboroví vedoucí anebo učitelé tělocviku pořádající dětské školní turnaje. Právě placky vytvořené na základě vlastního návrhu vám pomohou připravit pro nejmenší dokonalou vzpomínku na jejich sportovní úspěchy, kterou jistě ze šuplíku vytáhnou ještě i po několika letech. Placky představují také vhodnou náhradu za pamětní mince a plakety. Z placek menších průměrů si snadno ale vyrobíte i šperky. S vhodným typem zadní strany mohou totiž sloužit jako náušnice anebo střed do pánského motýlku.