Stěhování nemusíte řešit sami

Jednou z nejméně oblíbených činností je rozhodně stěhování. Většina lidí se mu snaží vyhnout, pokud to jenom trochu jde. V současné době však naštěstí nemusíte dělat všechno svépomocí a můžete si najmout specializovanou firmu. Vůbec přitom nezáleží, zda se stěhujete jenom přes ulici nebo do úplně jiného města. Rodinný stěhovací firma Dymas nabízí skutečně odborný stěhovací servis v rámci Brna, České republiky i zahraničí, kde jde nejčastěji o Slovensko, Německo a Rakousko. Veškerá stěhování probíhají na té nejvyšší ožné úrovni. Rodinný základ firmy znamená osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Stěhování těžkých břemen

Pracovníci s dlouholetou praxí dovedou zajistit kompletní stěhovací a vyklízecí práce bytů, domů, kanceláří, sklepů, půd a dalších prostor. Firma se specializuje hlavně na stěhování těžkých a objemných břemen, mezi něž běžně patří klavíry, stroje, sochy nebo trezory. Ovšem velmi často se pracovníci setkávají i se stěhováním citlivých přístrojů či cenných uměleckých děl, takže moc dobře ví, jak si v takových situacích počínat.

Řada doplňkových služeb

Firma nabízí široký sortiment obalových materiálů. Objednat si můžete také stěhování na klíč, kdy díky kombinaci širokého spektra služeb firma zajistí kompletní stěhování, aniž byste něco museli dělat. Součástí firemního servisu jsou také doplňkové služby jako malování místností, úklid, pokládka podlah nebo servis výpočetní techniky. Firma má zajištěno dostatečné pojištění, takže se vůbec nemusíte obávat ani případného poškození Vašich věcí. Díky dlouholeté praxi se navíc většinou nemusíte o svoje věci strachovat.